IMG-LOGO

اسکوپ سنگ نما در شیراز و تمام شهر های استان فارس

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

اسکوپ سنگ نما در شیراز و حومه از روش‌های حرفه‌ای برای نصب سنگ نما در شرایطی است که استفاده از روش سنتی ملات کاری، کاربرد و دوامی طولانی نخواهد داشت.

شماره تماس 09058473491

با اسکوپ سنگ نما در جهرم با سیم و اسکوپ سنگ نما در فسا با پیچ و رولپلاک و غیره، می‌توانید به طول عمر بنای ساختمان نیز کمک کرده و زیبایی دو چندانی نیز به دست بیاورید.

تیم تخصصی کاردک، مجری طرح‌های نمای ساختمان در اقصی نقاط کشور، با استفاده از اسکوپ، در نصب سنگ نمای بسیار محکم و ماندگار، روش‌های نوین و مهندسی شده را به کار می‌گیرد. این سرویس در تمام نقاط کشور ارائه شده و البته به طور خاص تمام شهرهای شیراز را در بر می‌گیرد.

اسکوپ سنگ نما در شیراز

اسکوپ سنگ نما یک روش کاربردی برای نصب سنگ نما با قرار دادن بست‌های اسکوپ در سطح نما و اتصال سنگ در این بست‌ها است. به این روش، ریسک سقوط سنگ‌ها، به دلیل از دست رفتن کیفیت و قوام ملات و چسب سنگ نما، وجود ندارد.

اسکوپ سنگ نما در شیراز و سایر شهرهای کشور، روشی مطمئن برای نصب سنگ نما، بدون استفاده مستقیم از ملات بوده که دارای استحکام بسیار بوده و ریسک سقوط را با خود همراه نخواهد داشت.

اسکوپ سنگ نما در شیراز کاردک نمونه کارهایی از اسکوپ آماده در مرودشت شده یا به اسکوپ سنگ نما شیوه جدید آباده را با خود همراه دارد. به هر ترتیب روش اسکوپ سنگ نما در شیراز بسته به وضعیت نما و این که در حال ساخت و یا ساخته شده باشد، تعیین خواهد شد. برای اسکوپ سنگ نما در صدرا یا پیچ و رولپلاک سنگ نما در کازرون، باید ابتدا مطالعه کافی بر نمای فعلی انجام شود.

تصویر: اسکوپ سنگ نما در شیراز با استفاده از قرار دادن بست اسکوپ در نمای ساختمان و نصب سنگ نما روی آن، انجام خواهد گرفت.

روش کار را می‌توان به دو فرمول زیر تقسیم بندی کرد:

اسکوپ سنگ نما در شیراز در حال ساخت نما

اگر اسکوپ سنگ نما در حال ساخت نما باشد، معمولا به این صورت است که حین محکم کاری آجرها، اسکوپ‌ها را در ملات دیوار، جای می‌دهند. سپس سنگ‌های نما به راحتی در این اسکوپ‌ها جای گرفته و به نما متصل می‌گردند.

اسکوپ سنگ نما در شیراز پس از اتمام کار

در این صورت باید از پیچ و رولپلاک برای اسکوپ سنگ نما در اقلید شیراز یا سایر شهرها استفاده شود. در این مدل با دریل زیربنای نما و قرار دادن رولپلاک در سوراخ ایجاد شده، می‌توان اسکوپ سنگ نما را متصل ساخته و پس از آن سنگ را به اسکوپ اضافه کرد. به طور مثال نمونه کارهای اسکوپ سنگ نما در لار که توسط تیم کاردک اجرا شده است، در این خصوص قابل توجه هستند.

اسکوپ سنگ نما با سیم

اسکوپ سنگ نما با سیم یکی از روش‌هایی است که در اسکوپ سنگ نما در نورآباد و اسکوپ سنگ نما در داراب نیز به کار گرفته شد. در اسکوپ سنگ نما با سیم معمولا از سیم مفتون گالوانیزه استفاده می‌شود که باید جهت به کار بردن آن، در بخش پشت سنگ نمای ساختمان، به وسیله دستگاه فرز، یک شیار ایجاد شود. سپس سیم اسکوپ را در این شیار جای داده و با قرار دادن سنگ در نمای ساختمان و اضافه کردن ملات، سیم و دوغ آب به خوبی در هم درگیر می‌شوند. اجرای پروژه اسکوپ سنگ نما با سیم در فیروزآباد به دلیل نوع ساختمان‌های این منطقه، بهترین راه حل ارائه شده توسط تیم کاردک بود که در خصوص ساختمان‌های زیادی، قابل اجرا است.

تصویر: اسکوپ سنگ نما با سیم یکی از روش های نصب سنگ نما است که در آن پشت سنگ را با دستگاه فرز، شیار می اندازند.

اسکوپ سنگ نما شیوه جدید

اسکوپ سنگ نما شیوه جدید در حقیقت همان اسکوپ با پیچ و رولپلاک است که باید از آن به عنوان یکی از مطمئن‌ترین و بهترین روش‌های نصب سنگ نمای ساختمان یاد کرد. به طور نمونه اسکوپ سنگ نما شیوه جدید در لامرد شیراز، به شکلی انجام می‌گیرد که در تمام نقاط از پیش تعریف شده نما، رولپلاک وارد شده و اسکوپ‌ها به وسیله پیچ و رولپلاک به دیوار آجری اضافه می‌شوند. سپس نصب سنگ با ضریب اطمینان بالایی از طریق اسکوپ سنگ نما شیوه جدید انجام خواهد شد.

اسکوپ سنگ نما در شیراز با پیچ و رولپلاک

اسکوپ سنگ نما در شیراز با پیچ و رولپلاک از مطمئن‌ترین و محکم‌ترین روش‌های اسکوپ سنگ نما است. اسکوپ سنگ نما در صفاشهر به این شکل رواج داشته و وزش بادهای زیاد در سروستان نیز باعث شده تا اسکوپ سنگ نما در سروستان با پیچ و رولپلاک، بیش از هر روش دیگری، مورد قبول باشد. اسکوپ سنگ نما در شیراز با پیچ و رولپلاک این امکان را به وجود می‌آورد که ضمن زیباسازی نمای ساختمان، محکم کاری آن نیز در بالاترین حد باشد.

اسکوپ آماده

دقت داشته باشید که برای استحکام کافی کار و این که به اندازه کافی طول عمر داشته باشد، باید از اسکوپ‌های باکیفیت استفاده شود. اسکوپ آماده معمولا در همان زمان ساخت بنا مورد استفاده قرار گرفته و در بیشتر اسکوپ سنگ نما در نی ریز و سایر شهرهای شیراز، اینطور نماکاری را مشاهده کردیم. به کار بردن اسکوپ آماده در خرامه بسیار رایج بوده و اکثر ساختمان‌های نوساز، به این شکل سنگ بنای نصب شده داشتند. با استفاده از اسکوپ آماده حین ساخت بنا، می‌توان تا حدود زیادی هزینه‌های مربوط به بنای ساختمان را کاهش داد. به این شکل دیگر نیازی به محکم کاری‌های از قبیل پیچ و رولپلاک نبوده و در زمان و بودجه، صرفه جویی به عمل می‌آید.

بست اسکوپ

بست اسکوپ در صفاشهر و شهرهای دیگر شیراز، مورد استفاده قرار گرفته است. تیم کاردک به عنوان مجری تخصصی نماهای ساختمانی، پروژه موفقی با بست اسکوپ در کوار شیراز داشته و این پروژه را در ساختمان‌های دیگری در سایر شهرهای استان فارس، اجرا کرده است. بست اسکوپ در مدل‌های مختلف، چند پایه دیده می‌شود که بسته به نوع بنا، جنس سنگ و وزن و ابعاد آن، مورد استفاده قرار می‌گیرند. تیم کاردک پس از بررسی نما و جنس و ابعاد و همین طور وزن سنگ مورد نظر برای نصب روی آن، تعداد بست اسکوپ و محل قرار گیری آن‌ها را تعیین خواهد کرد.

هزینه و قیمت اسکوپ سنگ نما در شیراز

هزینه و قیمت اسکوپ سنگ نما در شیراز بسته به تعداد سنگ نمای مورد نیاز و میزان اسکوپ خواهد بود. در صورتی که تعداد بالا باشد، عددی محاسبه شده و در تعداد کمتر نصب، هزینه و قیمت اسکوپ سنگ نما در شیراز را پروژه‌ای محاسبه خواهند کرد. شما می توانید با ارسال تصاویر مربوط به بنای فعلی ساختمان خود، هزینه و قیمت اسکوپ سنگ نما در شیراز یا هزینه اسکوپ سنگ نما در خنج و دیگر شهرها را به شکل حدودی از کاردک به دست بیاورید. لازم به ذکر است که قیمت اسکوپ سنگ نما در زرقان یا دیگر شهرها شیراز، تفاوت چندانی با هم نداشته و همه چیز به وضعیت ساختمان و نوع سنگ بنا، بستگی خواهد داشت.

تصویر: برای به دست آوردن هزنیه و قیمت اسکوپ سنگ نما در شیراز می توانید تصاویری از نمای فعلی ساختمان خود، به گروه کاردک ارسال کنید.

کلام آخر

گروه تخصصی کاردک، به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان، اسکوپ سنگ نما در شیراز و حومه را در سرویس‌های خود قرار داده و نمونه کارهای موفقی در این زمینه در کارنامه دارد. برای دریافت قیمت و مشاوره، می‌توانید تصاویری از نمای فعلی ساختمان را ارسال کرده و برآوردی از روال انجام کار داشته باشید.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط