IMG-LOGO

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی در اقصی نقاط ایران

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

از آن جایی که بسیاری از ساختمان‌های ما در سراسر ایران دارای نمای آجر سه سانتی هستند، نیاز به شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی بسیار دیده می‌شود.

شماره تماس 09058473491

نماشویی آجر باید حتما توسط تیم حرفه‌ای و متخصص این کار صورت بگیرد تا ساب زدن آجر نما و پاک کردن شوره آجر و ... به شکلی دقیق و حرفه‌ای انجام پذیرد. گروه کاردک به عنوان مجری طرح‌های ترمیمی و شستشوی نمای ساختمان در سراسر کشور، با استفاده از بهترین مواد شستشوی آجر نما، این کار را به بهترین شکل ممکن به انجام می‌رساند. در ادامه با ما همراه باشید تا به این مورد بیشتر بپردازیم.

چگونه آجر نما را تمیز کنیم؟

این که چگونه آجر نما را تمیز کنیم را باید تا حدود زیادی به میزان آلودگی آجر مربوط بدانیم، اما غالبا شستشوی آجر نمای ساختمان به وسیله مواد مخصوص و واترجت انجام می‌شود. تیم کاردک ابتدا به بررسی وضعیت ساختمان، جنس آجر و میزان آلودگی آن پرداخته و سپس به این سوال که چگونه آجر نما را تمیز کنیم پاسخ خواهد داد.

تصویر: چگونه آجر نما را تمیز کنیم را پس از مطالعه وضعیت نمای ساختمان، مشخص خواهیم کرد.

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی به وسیله مواد شستشوی مخصوص که غالبا سیلیس به کمک دستگاه واترجت است، انجام می‌شود. برای شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی باید ابتدا وضعیت آلودگی ساختمان توسط تیم شستشو مطالعه شده و پس از آن شکل اجرای شستشو، تعیین گردد. گروه کاردک خدمات شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می‌دهد.

نماشویی آجر

نماشویی آجر نمای ساختمان بسته به این که میزان آلودگی در چه حدی بوده و چه مشکلات دیگری از جمله جلبک گرفتگی، شوره زدگی، وجود سیمان و ... به آن اضافه باشد، صورت خواهد گرفت. در شرایط آلودگی معمولی، تیم شستشوی نمای ساختمان از دستگاه واترجت و شوینده‌های نما استفاده خواهند کرد. اما اگر مشکلات بیشتری وجود داشته باشد، باید پیش از این شستشوی معمولی، کاری تخصصی‌تر بر نماشویی آجر صورت گرفته و در پایان نماشویی آجر روتین انجام شود.

تصویر: نماشویی آجر ساختمان در اقصی نقاط کشور، به وسیله تیم کاردک اجرا شده و بهترین و باکیفیت ترین خدمات در این زمینه، ارائه می گردد.

مواد شستشوی آجر نما

مواد شستشوی آجر نما بسته به شرایط و میزان آلودگی یا سایر مشکلات تعیین خواهد شد، اما به صورت رایج از سیلیس 0.24 در شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی استفاده می‌شود. مواد شستشوی آجر نما باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا صدمه‌ای به جلوه نما وارد نگردد. دقت داشته باشید که در صورت استفاده از مواد شستشوی آجر نما نامرغوب، پس از شستشو، کدری آزاردهنده و ناخوشایندی بر نمای ساختمان دیده خواهد شد.

نحوه براق کردن آجر نسوز

چیزی که آجرهای نسوز را از آجرهای سه سانتی معمولی متمایز می‌سازد، برق زیبایی است که این آجرها دارند. اگر دقت کرده باشید ساختمان‌های دارای نمای آجر نسوز، جلوه بیشتری داشته و پس از شستشوی نمای ساختمان نیز مایل هستیم که همچنان این برق را حفظ کنیم. نحوه براق کردن آجر نسوز به این شکل است که پس از شستشوی نمای ساختمان، یک لایه مواد براق کننده آجر روی آن‌ها زده می‌شود تا برق قبلی خود را به دست آورند. تیم کاردک نحوه براق کردن آجر نسوز را به شکلی متمایز و حرفه‌ای به کار برده و برقی بسیار زیبا و حتی بهتر از روز اول را بر نمای ساختمان خود مشاهده خواهید کرد.

تصویر: نحوه براق کردن آجر نسوز پس از شستشوی اولیه، به کمک مواد مخصوص بوده و باید به وسیله تیم حرفه ای انجام شود.

پاک کردن سیمان روی آجر

پاک کردن سیمان روی آجر را باید سخت‌ترین نوع شستشوی نمای ساختمان آجری بدانیم. در صورتی که لکه‌های سیمان روی آجر نما وجود داشته باشد، برای پاک کردن سیمان روی آجر ساختمان، نیاز به شوینده‌های اسیدی خواهد بود. در نظر داشته باشید که به کار بردن شوینده‌های اسیدی بر نمای ساختمان، نیازمند دقت و مهارت بالا بوده تا صدمه‌ای به آجر وارد نشود. از این جهت در صورت نیاز به پاک کردن سیمان روی آجر باید حتما این کار را به گروهی بسپارید که دارای تجربه کافی در این زمینه باشند.

پاک کردن شوره آجر

در بیشتر مناطقی که بارش‌های زیادی در طول سال اتفاق می‌افتد و یا حداقل یک فصل پربارش داریم، شوره آجر نمای ساختمان‌ها، بسیار رایج است. از این جهت نیاز به پاک کردن شوره آجر پیش می‌آید. برای پاک کردن شوره آجر نمای ساختمان، به مواد شستشوی سیلیس نیاز خواهد بود. همین طور فرمول پاک کردن شوره آجر نمای ساختمان از طریق دستگاه واترجت و اتصال آن به سندبلاست و استفاده از موادی که گفتیم، خواهد بود. فارغ از این ابزار، شکل به کار گیری آن‌ها اهمیت زیادی دارد و تیمی که برای رفع شوره ساختمان وارد عمل می‌شود، باید روش صحیح اجرای آن را عملی کند تا آسیبی به بدنه نما و آجرها وارد نشود.

تصویر: برای پاک کردن شوره آجر از نمای ساختمان، باید از روش سندبلاست کمک گرفته شود.

ساب زدن آجر نما

ساب زدن آجر نما تنها برای آن دسته از آجرهایی مناسب است که دارای استحکام بالایی بوده و پوشش ضخیمی داشته باشند. در ساب زدن آجر نما تقریبا یک لایه نازک از سطح آجر برداشته خواهد شد و به این دلیل نیاز به بدنه آجر قوی و سطح رویی مقاوم و ضخیم داریم. معمولا ساب زدن آجر نما برای ساختمان‌هایی که آلودگی بسیار کهنه داشته و به روش‌های جایگزین قابل تمیز کردن نیستند، پیشنهاد می‌شود. به هر ترتیب این مورد باید پس از بررسی نمای ساختمان، تعیین گردد.

سخن پایانی

گروه کاردک به عنوان تیم حرفه‌ای ترمیم نمای ساختمان و خدمات جانبی از جمله شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی و سایر انواع نماهای ساختمانی، خدمات خود را ارائه می‌کند. کاردک ضمن شستشوی نمای ساختمان، در صورت لزوم امکان ترمیم آجرهای شل شده یا افتاده را خواهد داشت.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط