IMG-LOGO

بازسازی نمای آجر سه سانت و آجر نما

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

بازسازی نمای آجر سه سانت

بازسازی نمای آجر سه سانت در عملیات مختلفی چون شستشوی نما، نصب آجرهای افتاده و تعویض آجرهای معیوب خواهد بود. همین طور ممکن است در این بازسازی، نیاز به رنگ آمیزی یا رفع شوره نما نیز پیش بیاید.

شماره تماس 09058473491

به هر ترتیب برای این که دریابیم چگونه آجر نما را بازسازی کنیم و آن را به شکل نخستین دربیاوریم، ابتدا باید وضعیت نما به وسیله تیم تخصصی مورد بررسی و مطالعه قرار بگیرد. پس از آن دستورالعمل بازسازی نما مشخص شده و کار وارد فاز اجرا می‌شود.

تیم تخصصی کاردک به عنوان مجری انواع طرح‌های نمای ساختمان، در این حوزه خدمات حرفه‌ای در سراسر کشور ارائه می‌دهد. در ادامه با وبلاگ کاردک همراه باشید تا نگاهی به اصول و مراحل این بازسازی نمای ساختمان بیندازیم.

چگونه آجر نما را بازسازی کنیم؟

همان طور که احتمالا بارها دیده‌اید، نمای ساختمان‌های آجر سه سانت بر اثر مرور زمان، شکل اولیه خود را از دست داده و فرسوده، شوره زده و بی جلوه می‌شوند. برای این که دریابیم چگونه آجر نما را بازسازی کنیم و جلوه آن را بازگردانیم، باید ابتدا کلیه مشکلات نمای ساختمان، ارزیابی شوند. پس از ارزیابی مشکلات، این که چگونه آجر نما را بازسازی کنیم و تعمیرات آن را انجام دهیم، مشخص می‌شود. رفع شوره، نصب آجرهای افتاده، تعویض آجرهای شکسته یا به هر شکل معیوب و ... از جمله کارهایی هستند که در کنار شستشوی نماز آجر سه سانت ساختمان انجام خواهند شد.

تصویر: برای پاسخ به این پرسش که چگونه آجر نما را بازسازی کنیم باید ابتدا وضعیت نمای ساختمان مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته و عیوب آن مشخص شود.

بازسازی نمای آجر سه سانت

بازسازی نمای آجر سه سانت را باید در مراحل زیر خلاصه کنیم:

عیب یابی نمای ساختمان

ابتدا باید نمای ساختمان به خوبی مطالعه شده و هر گونه ایراد در بخش‌های مختلف آن از جمله شل شدگی، شکستگی، شوره زدگی و غیره مشخص شود.

نصب آجرهای افتاده

در صورتی که در نمای ساختمان، آجر افتاده یا شکسته‌ای وجود داشته باشد، نیاز به تعویض آن و نصب آجر تازه خواهد بود. لازم است که این نصب به گونه‌ای همگون با سایر بخش‌های نمای ساختمان صورت بگیرد، که بیرون زدگی یا تفاوت در جلوه نما، پیش نیاید. در بسیاری از مواقع تعدادی از آجرها در جای خود شل شده و این موضوع از سطح خیابان قابل مشاهده نیست. اما در حالتی که نیروهای متخصص در حال تمیزکاری نمای ساختمان هستند، متوجه لق‌شدگی برخی از آجرها شده و نسبت به سفت کردن آن‌ها در جای خود با روش مخصوص، اقدام می‌کنند. این باعث می‌شود که ضمن شستشوی نمای ساختمان، بازسازی کامل آن نیز انجام شود.

تصویر: نصب آجرهای افتاده بخش مهمی از بازسازی نمای آجر سه سانت است که باعث می شود کلیه آجرهای معیوب یا شکسته و افتاده، مجدد تامین شوند.

شستشوی نمای آجر سه سانت

برای شستشو معمولا از دستگاه واترجت و مواد شستشوی مخصوص استفاده می‌شود. این مواد و دستگاه باید به وسیله تیم حرفه‌ای مورد استفاده قرار بگیرد تا عملیات تمیزکاری با دقت و به صورت کامل انجام شده و در ضمن استفاده غلط از مواد شوینده، به نمای آجرها آسیب بیشتر وارد نسازد.

رفع شوره نمای آجر سه سانت

در صورتی که آجرهای نما بر اثر بارش برف و باران، شوره گرفته باشند، در بازسازی نمای آجر سه سانت بنا، نیاز به رفع شوره نیز خواهد بود. این مرحله باید با دقت و ظرافت صورت بگیرد. برای رفع شوره نمای آجر سه سانت از مواد مخصوص شوینده رفع شوره (معمولا کلر و مواد اسیدی) استفاده می‌شود و تیم کاردک این مرحله را به شکلی اجرا می‌کند که کمترین آسیب به آجر وارد نمی‌شود.

تصویر: برای رفع شوره نمای آجر سه سانت ساختمان باید از مواد مخصوص اسیدی استفاده شود و انجام آن نیازمند کار حرفه ای خواهد بود.

رنگ آمیزی یا جلا دادن به آجرهای نمای ساختمان

بعضی مواقع مشتری مایل به جلا گرفتن و براق شدن نمای آجر سه سانت بوده و در این حالت، با استفاده از مواد مخصوص براق‌کننده یا رنگ آمیزی نما، جلوه بیشتری به آن طی بازسازی نمای آجر سه سانت داده می‌شود. بسته به جنس آجر، سن آن و خواست مشتری، امکان اضافه کردن درخشش طلایی یا نقره‌ای وجود خواهد داشت.

از بین بردن شوره آجر نما

همان طور که گفتیم برای از بین بردن شوره آجر نما ساختمان، باید از مواد شوینده حرفه‌ای (ترکیبی از کلر و اسید و احیانا بسته به جنس آجر مواد جایگزین) استفاده شود. استفاده از این مواد و از بین بردن شوره آجر نما ساختمان، نیازمند یک کار کاملا حرفه‌ای است و در صورتی که اجرا غیر از این باشد، ریسک صدمه خوردن به آجرها وجود دارد. تمیزکننده‌های اسیدی، خاصیت خورندگی داشته و لازم است که ترکیب آن‌ها با آب، به شکلی تخصصی انجام شده و مدت زمان نگه داشتن مواد شوینده روی آجر و شکل سابیدن آن نیز، یک کار کاملا حرفه‌ای است.

تیم کاردک در زمینه بازسازی نمای آجر سه سانت ساختمان و از بین بردن شوره آجر نما دارای تجربه‌ای بالا و نیروهای متخصص و کارآمد بوده و این کار را با سرعت عمل بالا و هزینه رقابتی انجام می‌دهد.

کلام آخر

در صورتی که نیاز به بازسازی نمای آجر سه سانت ساختمان خود دارید، تیم تخصصی کاردک این خدمات را در سراسر کشور ارائه می‌کند. با مطالعه نخستین وضعیت بنای ساختمان، نیازهای ترمیمی به مشتری و هزینه کار اعلام خواهد شد. همین طور شما می‌توانید با ارسال تصاویر از بنای خود به کارشناسان کاردک، تقریبی از مراحل تعمیرات و بازسازی و برآوردی از هزینه را به دست بیاورید.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط