IMG-LOGO

نماشویی در کرج و تمام شهر های استان البرز

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

کاردک ارائه دهنده تضمینی خدمات نماشویی در کرج و تمام شهر ها استان البرز با کادری مجرب می باشد.

کاردک مجری هدمات نماشویی در کل استان البرز است. شما از هر شهری که با ما تماس حاصل کرده اید مطمئن خدمات ما در شهر شما قابل ارائه است.

تیم نماشویی کاردک از اکیپ های حرفه ای و کارکشته تشکیل شده است. با خیالی راحت همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 09058473491

 

استان البرز در معرض بادهای بسیاری قرار دارد و بنای ساختمان‌های آن گاه و بیگاه نیاز به نماشویی ساختمان پیدا می‌کنند.

با پیدا کردن یک مجری نماشویی در کرج که بتواند در این زمینه با ارائه قیمت منصفانه و عملکرد قوی ظاهر شود، ضمن حفاظت از اصالت بنای ساختمان خود، زیبایی و تمیزی را به آن بازخواهید گرداند.

نظافت شیشه در ارتفاع و ساب نمای ساختمان در کرج، کاری حرفه‌ای محسوب شده و حتما باید توسط تیم‌های کاملا خبره و دارای سابقه انجام پذیرد. اگر چه شرکت‌های نماشویی متعددی در کشور فعالیت دارند، اما لازم است که انجام این کار را به تیم‌های کاملا آموزش دیده و حرفه‌ای بسپارید.

در ادامه با کاردک همراه باشید.

نماشویی در کرج

با توجه به ریزش برف و باران، وزش بادهایی که گاه با گرد و غبار زیادی همراه هستند و نیز سطح آلودگی هوا که سال به سال بیشتر گریبان شهرهایمان را می‌گیرد، عجیب نیست که نماشویی در کرج روز به روز، نیاز بیشتری پیدا کند. حتی زیباترین ساختمان‌ها بدون نماشویی در کرج و سایر شهرها، زیبایی و جلوه خود را از دست داده و کهنه به نظر می‌رسند.

نماشویی در کرج بسته به این که نوع سنگ بنای ساختمان چه بوده و شیشه‌ها چه وضعیتی داشته باشند، در اوقات مختلفی از سال میسر خواهد بود. حتی مواردی را مشاهده کردیم که به دلیل وضعیت ساختمان و موقعیت جغرافیایی آن، در سال 2 بار یا بیشتر سفارش نماشویی کرج به کاردک از سوی یک ساختمان، ارسال شده است. (البته معمولا در فصل بارش و یا حداقل ماه‌هایی که بارش برف و باران پیاپی داریم، کمتر انجام نماشویی در کرج و سایر شهرها توصیه می‌شود و در صورت لزوم نیز باید با مواد نانو انجام شود که ماندگاری بیشتری داشته باشد.)

تصویر: نماشویی در کرج و سایر شهرهای منطقه با توجه به میزان آلودگی و جرم نمای ساختمان، می‌تواند سالی یک بار یا بیشتر انجام شود.

شرکت نماشویی

برای انتخاب شرکت نماشویی فردیس کرج و سایر شهرهای آن، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که این کار را با طناب و بدون نیاز به داربست انجام دهد.

همین طور نوع مواد شوینده‌ای که شرکت نماشویی به کار می‌برد، برای حفظ کیفیت و اصالت سنگ نمای ساختمان، اهمیت دارد. متاسفانه افراد غیرحرفه‌ای، بدون مطالعه سنگ نمای ساختمان، یک نوع شوینده را عموما برای تمامی بناها مورد استفاده قرار می‌دهند.

این موضوع ممکن است در آن لحظه، مشکل خود را بروز ندهد، اما پس از مدتی متوجه آسیب وارده به جلوه نمای ساختمان و کدری آن خواهید شد.

در کاردک، به عنوان شرکت نماشویی کمال شهر و دیگر شهرهای کرج و همین طور مجری انواع طرح‌های نمای ساختمان، پیش از شروع به کار، بررسی کاملی نسبت به وضعیت سنگ نمای ساختمان انجام شده و سپس شوینده مناسب با غلظت متناسب، تعیین می‌گردد. همین طور شرکت نماشویی کاردک، در صورت نیاز نسبت به رفع لقی و شل شدگی سنگ‌های نمای ساختمان نیز اقدام خواهد کرد.

در بسیاری مواقع در حالی که روی سطح زمین به نمای ساختمان می‌نگرید، متوجه لق شدن و ریسک سقوط برخی از سنگ‌های نمای ساختمان نخواهید شد.

این چیزی است که نیروهای در حال نماشویی در کرج و سایر شهرها، متوجه آن شده و می‌توانند ضمن انجام عملیات شستشو و یا قبل از آن، نسبت به رفع سنگ‌های لق شده، اقدام کنند.

برای ثابت کردن سنگ‌های نمای ساختمان، می‌توان از فرمول پیچ و رولپلاک استفاده کرده و به این شکل از استحکام آن‌ها مطمئن شد. در نظر داشته باشید که لق شدن سنگ‌های ساختمان، به جز تخریب زیبایی آن، می‌تواند ریسک‌های خطرناک سقوط و به خطر افتادن جان افراد را به همراه داشته باشد.

مجری نانو در نما ساختمان در کرج

کاردک به عنوان مجری نانو در نما ساختمان در کرج و کلیه شهرهای اطراف آن، بهترین شکل از نماشویی ساختمان را ارائه می‌دهد. با استفاده از مواد نانو، نماشویی در نظرآباد کرج و ... با کیفیتی به مراتب بالاتر انجام شده و تمیزی نمای ساختمان دوام بیشتری خواهد داشت.

مجری نانو در نما ساختمان در کرج و شهرهای اطراف، نوعی از مواد نانو را به کار می‌گیرد که موجب می‌شود پس از شستشو، آلودگی و خاک کمتری بر بدنه نمای ساختمان، بنشیند.

"کاردک واسطه نیست، بلکه ارائه دهنده مستقیم انواع خدمات ساختمانی بوده و این چیزی است که مدتها کمبود آن در طرح‌های تکمیلی ساختمانی کشور، احساس می‌شد.

کاردک خدمات ساختمانی را در سراسر ایران عزیز ارائه می‌کند و تمام سعی خود را دارد بهترین خدمات را ارائه دهد تا رضایت حداکثری کارفرما را بدست آورد.

شاید بسیار کلیشه‌ای باشد اما بدانید رضایت قلبی شما موجب پایداری ما است.

گوشه‌ای از خدمات کاردک در سراسر ایران عبارت است از:

  • کار در ارتفاع: شامل پیچ و رولپلاک نما، نماشویی و ...
  • کفسابی
  • بازسازی نما
  • داربست
  • بنایی: شامل گچکاری، سیمانکاری، کاشی کاری
  • نقاشی: شامل نقاشی نما، نقاشی ساختمان، درب و پنجره

 

ما مسئولیت انجام پروژه را می‌پذیریم و هزینه انجام پروژه به صورت توافق بین کارفرما و کاردک خواهد بود.

امکان دریافت تخفیف به صورت حضوری پس از بازدید پروژه میسر است، چون باور داریم روابط انسانی و رضایت هر دو طرف، نقش به سزایی در ارائه درست خدمات ما خواهد داشت.

تمام پرسنلی که به پروژه‌ها ارسال می شوند از قبل بیمه شده‌اند و خیال کارفرما از این بابت راحت خواهد بود J

اگر از استارت آپ‌های واسطه خدمات خسته شده‌اید، کاردک را به شما پیشنهاد می‌کنیم."

تصویر: مجری نانو در نما ساختمان در کرج با استفاده از مواد نانو، شستشوی به مراتب حرفه‌ای‌تر انجام داده و ماندگاری پاکیزگی و جلوه نمای ساختمان را افزایش می‌دهد.

نظافت شیشه در ارتفاع

با توجه به ساختمان‌های مرتفعی که برای نظافت شیشه در ارتفاع در محمدشهر داریم، انجام این کار نیازمند یک تیم کاملا کارآزموده است. بسته به تعداد شیشه‌ای که در نمای ساختمان جای دارد، نظافت شیشه در ارتفاع پیچیدگی خود را خواهد داشت.

در خصوص نظافت شیشه در ارتفاع در ماهدشت نیز اوضاع به همین منوال است و با توجه به میزان وزش باد و گرد و غبار، باید شستشوی عمقی و بسیار دقیق انجام پذیرد.

کاردک به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان در کرج، نظافت شیشه در ارتفاع را با طناب و بدون داربست انجام داده و به این شکل در هزینه و وقت مشتری صرفه‌جویی قابل توجهی به عمل می‌آورد.

نظافت نمای ساختمان کرج

نظافت نمای ساختمان کرج شامل دو بخش شستشوی سنگ نما و نظافت شیشه‌ها می‌شود. برای نظافت نمای ساختمان کرج ابتدا به وسیله دستگاه واترجت، کل نمای ساختمان شامل سنگ و شیشه، آب پاشی می‌شود.

در واقع این پایه کار است و به هر ترتیب باید در مرحله اول، آب پاشی با دستگاه واترجت انجام شود. (درست چیزی که در کارواش می‌بینیم.) برخی اوقات اگر فاصله زمانی زیادی میان نظافت نمای ساختمان کرج تا بار بعدی نباشد، کار نظافت و شستشو، با همین دستگاه واترجت و آبپاشی، برطرف می‌شود.

اما اگر میزان آلودگی بالا باشد، باید به تشخیص تیم مجری نماشویی در کرج، نوع شوینده تعیین شده و شستشو با آن نیز صورت بگیرد.

تصویر: نظافت نمای ساختمان کرج با استفاده از آب خالی و مواد شوینده (از جمله مواد نانو)، به بهترین شکل انجام خواهد شد و لازمه این کار بررسی اولیه وضعیت نمای ساختمان و نوع سنگ به کار رفته در آن است.

مجری نماشویی در کرج

کاردک یکی از بهترین مجموعه‌های مجری نماشویی در کرج بوده و تا به حال پروژه‌های موفق بسیاری را در این منطقه از کشور به سرانجام رسانده است.

میزان رضایت مشتریان از کاردک به عنوان مجری نماشویی در کرج مشکین شهر و ...، آمار موفقی را نشان می‌دهد و این نشان دهنده آن است که تخصص گرایی در همه زمینه‌ها، از جمله حوزه ساختمانی، جوابگو خواهد بود.

مجری نماشویی در کرج می‌تواند ضمن شستشوی نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک سنگ‌های شل شده یا در معرض سقوط را نیز به انجام برساند. با ارسال تصاویر بنای ساختمان خود به مجری نماشویی در کرج، می‌توانید استعلام قیمت تخمینی داشته و هماهنگی لازم برای اجرای کار نظافت را انجام دهید.

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان در هشتگرد یا لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان در چهارباغ و ... به لحاظ موقعیت جغرافیایی در کرج تفاوت چندانی ندارند.

چیزی که لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را مشخص خواهد کرد، ارتفاع ساختمان، موقعیت قرارگیری آن به لحاظ دسترسی به بخش های مختلف نما و نوع سنگ، تعداد شیشه و میزان آلودگی است. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان قیمتی انجام پروژه از صفر تا 100 را اعلام کرد.

تصویر: لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان بسته به نوع نما، تعیین خواهد شد. به طور مثال قیمت شستشوی نمای چوبی با نمای سنگ تراورتن متفاوت خواهد بود.

شرکت‌های نماشویی

شرکت‌های نماشویی امروزی به جای به کار بردن داربست و مزاحمت‌هایی که به همراه دارد، از طناب استفاده کرده و به این صورت دسترسی بهتری به تمام نقاط نمای ساختمان نیز دارند.

به ویژه اخیرا شرکت‌های نماشویی در شهر جدید هشتگرد و نواحی اطراف، به کلی استفاده از داربست را کنار گذاشته و کلیه طرح‌های نماشویی و حتی پیچ و رولپلاک نما در اینجا، به وسیله طناب انجام می‌شود.

البته از طرفی نیز با توجه به جدیدتر بودن متد استفاده از طناب، شرکت‌های نماشویی که به این شکل فعالیت می‌کنند، باید دارای سطح مهارتی به مراتب بالاتری باشند.

در غیر این صورت پیوسته ریسک آن وجود دارد که افراد در حال کار روی نمای ساختمان، سقوط کرده و ضمن آسیب به خود، فرآیند پیشرفت کار را متوقف سازند.

بنابراین هرگز اجرای چنین پروژه‌های ساختمانی را به دست نیروهای غیرحرفه‌ای نسپرده و برای پرداخت مبلغی ناچیز کمتر، چنین ریسکی را متحمل نشوید.

نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان در ساوجبلاغ با توجه به این که روی نمای کامپوزیت، نمای شیشه‌ای، نمای سنگی، نمای چوبی یا نمای سیمانی انجام شود، مقداری متفاوت خواهد بود.

شکل اجرای نماشویی ساختمان در کرج مطابق با هر یک از این نوع نما، تا حدودی فرق داشته و البته قیمتی بیشتر یا کمتر را نیز داراست. همین طور نماشویی ساختمان از سنگ گرانیت یا نماشویی ساختمان از سنگ رومی و ... نیز شرایط گوناگونی دارد.

برای نماشویی ساختمان در کرج معمولا از مواد نانو یا محلول آب و سیلیس استفاده می‌شود.

اما اگر با وضعیتی روبرو باشیم که به جز آلودگی و کثیفی‌های معمول، چیزی مانند ماسه روی نما چسبیده باشد و به روش‌های معمول حذف آن میسر نگردد، باید از مواد اسیدی برای شستشوی نمای ساختمان و برطرف کردن ماسه‌ها و مانند آن‌ها، استفاده کرد.

این شکل از شستشو نیازمند مهارت و تجربه کافی بوده و در صورتی که مجری از تجربه کافی برخوردار نباشد، نمای ساختمان بر اثر تماس با مواد شوینده اسیدی، صدمه ماندگار خواهد دید.

نماشویی با طناب

تیم کاردک نماشویی با طناب در گرمدره کرج را بارها اجرا کرده و با توجه به وضعیت منطقه و مدل ساختمان سازی در اینجا، اجرای نماشویی با طناب، بسیار موفق بوده است.

همین طور نماشویی با طناب در گلسار کرج نیز جای افتاده و بیشتر مالکان، علاقه‌مند به استفاده از این روش، به جای نصب داربست مقابل ساختمان‌های خود هستند.

مدتی ات که انجام نماشویی با طناب به جای نصب داربست، رونق پیدا کرده و بیشتر مشتریان و کارفرماها به انجام این شکل از کار نمای ساختمان در بحث شستشو یا نصب سنگ نما، تمایل دارند. کنار گذاشتن داربست و استفاده از طناب برای نماشویی در کرج نیازمند مهارت بیشتری بوده و در سبد خدماتی شرکت‌های حرفه‌ای جای دارد.

تصویر: نماشویی با طناب در کرج به شکلی حرفه‌ای انجام شده و هزینه و زمان کمتری نسبت به نماشویی در کرج با داربست خواهد داشت.

نماشویی با طناب و بدون داربست

نماشویی با طناب و بدون داربست در کرج چندین مزیت دارد که از جمله آن‌ها، کاهش هزینه و زمان است. بدیهی است که برای نصب و جمع آوری داربست، باید هزینه‌ای پرداخت شود و غالبا نصب داربست نیز با نارضایتی همسایه‌ها و مسدود کردن معبر همراه خواهد بود.

اگر ساختمان دارای حیاط مقابل بنا باشد، نصب داربست کمی راحت‌تر بوده و مزاحمتی برای عبور و مرور اهالی کوچه نخواهد داشت.

اما حالتی را تصور کنید که نصب داربست عبور و مرور در کوچه را نیز مختل سازد. در این شرایط نماشویی با طناب و بدون داربست در کوهسار یک روش عالی‌تر محسوب می‌شود.

به هر ترتیب تحول نماشویی در کرج و چیزی که شرکت‌های به روز شده و مدرن این روزها به کار می‌گیرند، ترجیح نماشویی با طناب و بدون داربست بوده و به این شکل هر دو سمت کارفرما و مجری طرح، رضایت بیشتری دارند.

البته در این حالت مقداری ریسک بیشتر برای نیروهایی که در حال کار روی نمای ساختمان هستند، پیش خواهد آمد. خوشبختانه تیم کاردک خود تمام نیروهای مجری پروژه‌ها را بیمه کرده و کارفرما از این جهت، فارغ از مسئولیت خواهد بود. این مزیتی است که در کمتر تیم اجرای طرح‌های ساختمانی دیده شده و غالبا مسئولیت بیمه بر عهده کارفرما خواهد بود.

شستشوی نمای ساختمان در کرج

شستشوی نمای ساختمان در کرج بهتر است به وسیله مواد نانو و مخصوص انجام شود. از آن جایی که کرج در بیشتر مواقع سال تحت آلودگی هوا قرار دارد، بدون استفاده از مواد نانو، شستشوی نمای ساختمان در کرج بسیار زود، دوباره به وضعیت سابق برگشته و شاهد کثیفی ساختمان هستیم.

از این جهت پس از بررسی اولیه نمای ساختمان و تشخیص نوع سنگ یا کامپوزیت آن، مواد نانو مناسب انتخاب شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که به هر ترتیب، ابتدا شستشوی نمای ساختمان در کرج با آب انجام شده و در مرحله بعدی از مواد شوینده استفاده می‌شود.

تصویر: جهت شستشوی نمای ساختمان در کرج باید از تیم‌های حرفه‌ای استفاده کرد که حین انجام عملیات نظافت، آسیبی به نمای ساختمان وارد نکنند.

تمیز کردن شیشه ساختمان در کرج

تمیز کردن شیشه ساختمان در کرج نیز با دستگاه واترجت انجام شده و سپس از مواد شوینده کفی یا نانو روی آن استفاده می‌شود. شوینده نانو برای تمیز کردن شیشه ساختمان در کرج نیز باعث خواهد شد تا آلودگی های بعدی شیشه، بسیار دیرتر اتفاق بیفتد و لکه‌ای روی شیشه دیده نشود.

در شرایطی که سطح آلودگی پایین باشد، تمیز کردن شیشه ساختمان در کرج و تمام شهرهای آن، تنها با آب و دستمال یا تی‌های مخصوص شیشه انجام خواهد شد، اما اگر وضعیت آلودگی جدی‌تر باشد، باید از مواد شوینده نیز استفاده شود.

به هر ترتیب تمیز کردن شیشه ساختمان در کرج بخش مهمی از نماشویی ساختمان را به خود اختصاص داده و به بدون نظافت و برق انداختن کامل شیشه‌ها، نماشویی ساختمان کامل نخواهد شد.

ساب نمای ساختمان

زمانی که میزان آلودگی نمای ساختمان بالا بوده و زمان زیادی از آخرین مرتبه نماشویی آن گذشته باشد، با استفاده از ساب نمای ساختمان در کرج و شهرهای اطراف، به اندازه یک لایه بسیار نازک از نمای ساختمان برداشته می‌شود و به این شکل، جرم و آلودگی چسبیده به آن، برطرف خواهد شد.

در واقع زمانی که شستشوی نمای ساختمان در طالقان و سایر شهرهای با سطح وزش باد زیاد، به اندازه کافی کارآمد نیست، ساب نمای ساختمان می‌تواند مناسب باشد.

کاردک پروژه ساب نمای ساختمان در تنکمان و دیگر شهرهای کرج را با موفقیت به انجام رسانده و کارآمدی این روش در پاکسازی نماهایی که میزان آلودگی بسیار بالا و کهنه دارند، به اثبات رسیده است.

شیشه شویی ساختمان در کرج

شیشه شویی ساختمان در کرج باید به همراه برق انداخته شیشه‌ها بوده و پس از تمیز کردن آلودگی‌ها و لکه‌های روی شیشه‌ها، جلوه اولیه به آن‌ها برگردانده شود.

مواد مورد استفاده در شیشه شویی ساختمان در کرج می‌تواند شوینده‌های معمولی کف‌دار یا مواد نانو باشد.

برای ساختمان‌هایی که نمای شیشه‌ای دارند، شیشه شویی ساختمان در کرج با مواد نانو به مراتب کارآمدتر بوده و باعث می‌شود که بازگشت لکه‌ها و آلودگی به این زودی‌ها اتفاق نیفتد.

لازم به توضیح است که نوع شیشه معمولی، میرال و غیره نیز تا حدودی در شکل شستشو، تاثیرگذار خواهد بود.

تصویر: شیشه شویی ساختمان در کرج بخش مهمی از کار نماشویی در کرج را به خود اختصاص داده و باید به اندازه شستشوی بخش سنگی، با دقت و اصولی انجام شود.

سخن پایانی

در نظر داشته باشید که نماشویی در کرج و سایر شهرها باعث می‌شود که طول عمر نمای ساختمانی افزایش یافته و بخش‌های سنگی یا شیشه‌ای، جلای خود را بازیابند.

عدم رسیدگی به نمای ساختمان و طولانی شدن مدت ماندگاری آلودگی‌ها روی سنگ‌های ساختمانی، موجب خواهد شد که فرآیند شستشوی نما به مراتب سخت‌تر و پرهزینه‌تر شده و از کیفیت سنگ ساختمان نیز کاسته شود. تیم کاردک به عنوان مجری طرح‌های نماشویی در آسارا و سایر شهرهای منطقه، بهترین خدمات شستشوی سنگ و شیشه بنای ساختمان را به انجام می‌رساند.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط