IMG-LOGO

پیچ و رولپلاک نما در تهران و تمام شهر ها استان تهران

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

کاردک ارائه دهنده تضمینی خدمات پیچ و رولپلاک نما در تهران و تمام شهر ها استان تهران با کادری مجرب می باشد.

کاردک مجری هدمات پیچ و رولپلاک نما در کل استان تهران است. شما از هر شهری که با ما تماس حاصل کرده اید مطمئن خدمات ما در شهر شما قابل ارائه است.

تیم پیچ و رولپلاک نما کاردک از اکیپ های حرفه ای و کارکشته تشکیل شده است. با خیالی راحت همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 09058473491

پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما در تهران در خصوص ساختمان‌های نوساز یا ساختمان‌هایی که مقداری از عمر آن‌ها گذشته باشد، به عنوان یک روش تکمیلی نمای ساختمان به کار گرفته می‌شود.

نحوه پیچ و رولپلاک نما و نصب سنگ افتاده از اهمیت زیادی برخوردار است و باید حتما کاملا حرفه ای انجام شود.

از آن جایی که این کار با زحمت و طی پروسه خاصی انجام می‌شود، کمترین بی دقتی و اشتباهی در انجام آن، می‌تواند هزینه‌های مجدد در پی داشته و به شکل ظاهری نمای ساختمان نیز ضربه بزند. تیم کاردک به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان در سراسر کشور، این عملیات را به شکلی حرفه‌ای و بدون نیاز به داربست انجام داده و بهترین نتیجه را با ماندگاری و طول عمر بالا، حاصل می‌نماید.

در ادامه با کاردک همراه باشید.

پیچ و رولپلاک نما

پیچ و رولپلاک نما به این شکل انجام می‌شود که ابتدا در نمای ساختمان سوراخ‌هایی برای قرار دادن رولپلاک، ایجاد خواهد شد. سپس رولپلاک داخل سوراخ قرار گرفته و در جای خود به خوبی محکم می‌شود.

جنس رولپلاک باید کاملا قوی و مرغوب باشد، در غیر این صورت بر اثر مرور زمان، حالت نگهدارنده خود را از داده و موقعیت سنگ نمای ساختمان را متزلزل خواهد ساخت. به علاوه سوراخی که در بدنه نمای ساختمان، به وسیله دریل با مته مخصوص ایجاد می‌شود، باید کمی از اندازه رولپلاک کوچکتر باشد تا رولپلاک به سختی در آن داخل شده و جای محکمی داشته باشد.

بدیهی است که در صورت قرارگیری راحت رولپلاک در نما و آزاد بودن محل آن، این اتصال سفت و محکم نخواهد بود.

پس از آن نوبت به سوراخ کردن سنگ می‌رسد که به مراتب سخت‌تر از سوراخ کردن بدنه نما خواهد بود. در این مرحله باید حتما سنگی انتخاب شده باشد که قطر آن به اندازه کافی بوده و قدرت سوراخ شدن با مته دریل را داشته باشد. سنگ‌های نازک و با قطر کم یا کیفیت نه چندان بالا، در مقابل مته مقاومت مناسبی نداشته و آسیب خواهند دید.

پیچ و رولپلاک نما کاری بسیار حرفه‌ای بوده و نیازمند ظرافت و دقت عمل بالا است. کمترین اشتباه در دریل کاری باعث می‌شود که سنگ‌های نما خرد شده و یا اندکی جا به جایی در اندازه گیری‌ها، موجب می‌شود تا سنگ‌ها به درستی نصب نشود.

این موضوع نازیبایی یا نااستواری سنگ نمای ساختمان را به همراه خواهد داشت و در اندک زمانی مشکلاتی را به وجود می‌آورد. مشکلاتی که بابت برطرف ساختن آن‌ها، باید هزینه دوباره‌ای صورت گرفته و ترمیم مجدد انجام شود.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در تهران با توجه به جنس نما و سنگ و با دریل کاری بدنه نما و سنگ انتخاب ساختمان، انجام خواهد شد.

نحوه پیچ و رولپلاک نما

نحوه پیچ و رولپلاک نما به این صورت است که ابتدا باید وضعیت نمای ساختمان بررسی شود. با مشاهده وضعیت بدنه نما و قدرت آن، سنگ نمای مناسب انتخاب خواهد شد.

این سنگ‌ها باید به لحاظ تحمل سوراخ شدن و دریل کاری نیز مورد مطالعه قرار بگیرند. پس از آن، می‌توان نسبت به انجام مراحل کار اقدام کرد. نحوه پیچ و رولپلاک نما به شرح زیر است:

  • ابتدا باید به وسیله مته مخصوص و دریل بنای نما در محل‌های علامت گذاری شده، سوراخ شود.
  • پس از آن رولپلاک در سوراخ‌های نما، جایگزاری خواهد شد.
  • در مرحله بعدی سنگ‌ها به شکلی سوراخ می‌شوند که به درستی در محل مناسب روی رولپلاک‌ها قرار بگیرند.
  • سپس، پیچ از سنگ وارد رولپلاک شده و به این شکل نصب سنگ نما با پیچ و رولپلاک، انجام می‌شود.
  • با انجام حرفه‌ای این کار، در نهایت کمی بتونه کاری روی سنگ نما صورت می‌گیرد که آثاری از پیچ دیده نشده و همه چیز یکدست به چشم بیاید.

نحوه پیچ و رولپلاک نما باید به شکلی انجام شود که بر اثر مرور زمان و یا بارش باران و برف، هیچ گونه سستی از جای فعلی سنگ‌ها ایجاد نشده و با ریزش سنگ نما یا شل شدن آن‌ها روبرو نشویم. این تکنیک‌ها را پس از بررسی وضعیت ساختمان، تعیین خواهند کرد.

همین طور لازم است که برش سنگ ها با دقت زیادی انجام شده و مته کاری به شکلی صورت بگیرد که شکل زیبای اولیه سنگ‌های نمای ساختمان از بین نرود.

بدیهی است که هدف از اجرای نمای ساختمان و ترمیم سنگ‌های افتاده یا شل شده، بازگرداندن زیبایی به جلوه ساختمان است و اگر دریل کاری و پیچ و رولپلاک بدون سلیقه انجام شود، از این هدف دور خواهیم شد.

نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران

نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران با توجه به شرایط جغرافیایی، ارتفاع ساختمان و وضعیت وزش باد صورت می‌گیرد. تراکم ساختمان‌ها در تهران بسیار زیاد بوده و با توجه به طول عمر ساختمان‌هایی که بعضا با کیفیت پایین نیز نماکاری شده‌اند، ترمیم نمای آن‌ها، از ضرورت‌های زیباسازی پایتخت به نظر می‌رسد.

معمولا در تهران، از پیچ‌های فولادی استفاده می‌شود که کاملا ضدزنگ بوده و در مقابل گذر زمان و بارش های برف و باران نیز مقاومت عالی دارند.

بهترین مدل رولپلاک توصیه شده برای اجرای پیچ و رولپلاک نما در تهران نیز رولپلاک‌های گالوانیزه هستند که مقاومت عالی داشته و از طول عمر بالایی برخوردار هستند.

تیم تخصصی کاردک نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران را با توجه به جدیدترین تکنیک‌های ترمیم نمای ساختمان انجام می‌دهد. این عملیات بسته به نمای فعلی ساختمان و قدرت بدنه بنا، صورت گرفته و انتخاب سنگ نما، باید حتما مورد تایید کارشناسان این حوزه باشد.

گاهی اوقات انتخاب اشتباه سنگ و حتی جنس رولپلاک و پیچ، می‌توانید حرفه‌ای‌ترین اجرا در نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران یا سایر شهرها را زیر سوال برده و با شکست روبرو سازد.

از این جهت توصیه می‌کنیم که حتما پیش از هر گونه تصمیم گیری، مشاوره‌ای با یک تیم حرفه‌ای داشته باشید. شما می‌توانید با ارسال تصاویر بنای ساختمانی خود به تیم کاردک، مشاوره اولیه را به صورت رایگان داشته باشید.

به این ترتیب یک تخمین اولیه به دست خواهید آورد. البته لازم به ذکر است که قیمت نهایی و دقیق باید پس از مطالعه و بررسی وضعیت نمای ساختمان، از نزدیک صورت بگیرد.

تصویر: نحوه پیچ و رولپلاک نما در تهران می تواند بسته به نوع سنگ انتخابی، تا حدودی متفاوت بوده و قیمت متفاوتی نیز داشته باشد.

نصب سنگ افتاده نما

نصب سنگ افتاده نمای ساختمان، بخشی از پروژه احیای نمای ساختمانی است که تیم تخصصی کاردک به عهده می‌گیرد. افتادن بخشی از سنگ‌های نما، به دلایل مختلفی روی می‌دهد. دقت داشته باشید که عیب یابی نما و کشف علت افتادن سنگ‌ها، باعث می‌شود تا در نصب سنگ افتاده جایگزین، اشتباه قبلی تکرار نشود.

به طور مثال در بعضی از ساختمان‌ها، سنگ‌های نما با چسب و ملات، چسبانده شده‌اند و این بر اثر مرور زمان، ریزش را به دنبال داشته است. در این شرایط باید از روش جایگزین پیچ و رولپلاک نما در تهران استفاده شده و سنگ‌ها به درستی در جای خود محکم شوند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران بسته به تعدادی از سنگ نما که قرار به نصب آن باشد، انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران بسته به نوع بنا نیز متفاوت خواهد بود و این قیمت گذاری پس از بررسی و رویت نمای ساختمان و سنگ‌های آن، اعلام خواهد شد.

اگر قرار باشد قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران را به شکل دانه‌ای (پیچ و رولپلاک) حساب کنیم، در زمان حاضر چیزی بین 1000 تا 3000 تومان خواهد بود.

در نظر داشته باشید که محاسبه دانه‌ای قیمت پیچ و رولپاک، در شرایطی انجام می‌شود که تعداد پیچ و رولپلاک لازم برای نما، بالای 2000 عدد باشد. در حالتی که تعداد پیچ و رولپلاک لازم برای نما، کمتر از 2000 عدد باشد، از فرمول محاسبه هزینه عددی، خارج می‌شویم.

تصویر: قیمت پیچ و رولپلاک نما در تهران تابعی از تعداد پیچ و رولپلاک، نوع سنگی انتخابی و طراحی نمای ساختمان است.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در تهران

هزینه پیچ و رولپلاک نما در تهران را باید تابعی از تعداد پیچ و رولپلاک مورد نیاز و مهم‌تر از آن، نوع سنگ نما بدانیم. به طور نمونه هزینه پیچ و رولپلاک نما در تهران برای ایجاد نمای رومی، به مراتب گران‌تر از هزینه پیچ و رولپلاک نما در تهران برای نمای تراورتن ساده خواهد بود.

مشخص است که پیچ و رولپلا نما در تهران روی سنگ تراورتن ساده و صاف، بارها آسان‌تر است و باید هزینه کمتری نیز برای آن متصور بود.

در نهایت تمام این‌ها پس از مطالعه نما و وضعیت فعلی آن، به قطعیت خواهد رسید. باید دید نصب سنگ‌ها تا چه حد ساده بوده و یا الگوی خاصی برای آن‌ها در نما در نظر گرفته شده است.

پیچ و رولپلاک نما در تهران

پیچ و رولپلاک نما در تهران را باید به وسیله گروهی حرفه‌ای انجام دهید که با توجه به هزینه‌های بالای خرید سنگ، از دوامی مناسب برخوردار باشد. با توجه به آلودگی زیاد هوا در تهران و میزان بالای آلاینده‌ها، انتخاب سنگ نما نیز باید با لحاظ کردن این موضوع انجام شود تا نیاز به شستشوی نمای ساختمان، آن قدرها زود به زود، احساس نشود.

تیم تخصصی کاردک، پیچ و رولپلاک نما در تهران را اجرا کرده و بهترین و رقابتی‌ترین قیمت در این زمینه را به مشتریان خود پیشنهاد می‌کند. شما می‌توانید با ارسال تصاویری مناسب از نمای فعلی ساختمان خود و شرح مشکلات آن و چیزی که می‌خواهید اجرا شود، یک تخمین از هزینه پیچ و روپلاک نما در تهران به دست بیاورید.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران از متدهای جدید نصب سنگ نما است که باعث می‌شود ضمن کاهش هزینه‌های مشتری بابت نصب داربست، سرعت عمل و کیفیت بالاتری را نیز شاهد باشیم. در این روش یعنی پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران و سایر شهرهای کشور، مجری طرح با دو دست کاملا آزاد، می‌تواند تسلط بیشتری بر کار داشته و به شکلی حرفه‌ای‌تر آن را به انجام برساند.

اجرای پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران مستلزم حضور نیروهای کارآزموده و مسلط بر این شکل از نصب سنگ نما است. به این ترتیب از هزینه‌های نصب داربست، رها شده و در ضمن زمان و مزاحمت نصب و جمع کردن آن را نخواهید داشت.

معمولا همسایه‌ها از نصب داربست، گلایه داشته و رفت و آمد بابت نصب آن نیز، با مسائل خود همراه خواهد بود.

به این شکل پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران به جز راحتی و حرفه‌ای شدن کار، مشکلات حاشیه‌ای دیگری را نیز برطرف خواهد ساخت. به ویژه در کوچه و خیابان‌های باریک که نصب داربست می‌توان به باریک شدن بیشتر مسیر رفت و آمد مردم منتهی شود، اجرای آن بدون استفاده از داربست و تنها با استفاده از آویزان شدن نیروهای اجرایی با طناب، بسیار کارآمد و مفید خواهد بود.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران از بهترین روش های نصب سنگ نمای ساختمان است که باید حتما به شکل حرفه ای انجام پذیرد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران بسته به مساحت نمای ساختمان، تعداد سنگ مورد نیاز، طراحی سنگ‌ها و سختی یا آسانی کار، مشخص خواهد شد. بدیهی است که قیمت پیچ و رولپلا نما بدون داربست در تهران برای یک ساختمان 5 طبقه با یک ساختمان 2 طبقه متفاوت خواهد بود. همین طور این قیمت گذاری در خصوص سنگ‌های تراورتن ساده با یک نمای رومی، کاملا مختلف از آب درخواهد آمد.

به هر صورت شما می‌توانید بهترین قیمت پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران را از گروه کاردک دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که در این زمینه صرفه جویی بدون پشتوانه اطمینان در اعمال هزینه‌ها، می‌تواند به ضعف در اجرای پروژه منجر شده و در نهایت هزینه‌های مضاعف بعدی به وجود بیاورد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در تهران پیشنهادی گروه کاردک، با توجه به کیفیت قطعات و کار ارائه شده و در این قیمت گذاری اجرای پروژه، انصاف قیمتی و حمایت از مشتری و در عین حال کیفیت کار، لحاظ شده است.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران

اگر چه عادت داریم که برای نصب سنگ نمای ساختمان، یک داربست کامل مقابل نما برپا شود، اما با گذار از دوران ساختمان سازی قبلی و ورود به عصر مهندسی شده تمامی فرآیندها، این شکل از کار نیز رفته رفته کنار گذاشته می‌شود.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران و بدون نیاز به نصب داربست، تکنیکی است که می‌توانید از گروه‌های تخصصی نصب سنگ نمای ساختمان دریافت کنید. سرویس پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران دارای مزایای زیادی است و در صورتی که به وسیله یک تیم حرفه‌ای انجام شود، به مراتب قوی‌تر، اجرا خواهد شد.

در نظر داشته باشید که هرگز نباید به افراد غیرحرفه‌ای و نامطمئن اجازه دهید که چنین چیزی را امتحان کرده و پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران یا سایر شهرهای کشور را به انجام برسانند. این حوزه نیازمند افراد متخصص بوده که ضمن سهولت کار با طناب و بدون داربست، قادر به اجرای تمام و کمال طرح پیچ و رولپلاک نما در تهران باشند.

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران

قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران مقداری بیشتر از هزینه‌ای است که باید بابت پیچ و رولپلاک نما در تهران با نصب داربست، می‌پرداختید.

اما باز هم در این شکل مجموع هزینه‌های شما در قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران کمتر از زمانی خواهد بود که به نصب داربست نیاز داشتید. در حقیقت به این ترتیب علاوه بر کاهش هزینه‌های کلی، انجام روال کار شما نیز ساده‌تر خواهد شد. به هیچ وجه نیازی نیست که به انتظار نصب داربست و پس از اتمام کار، باز کردن و جمع آوری آن‌ها بنشنیید.

تیم کاردک بهترین قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران را پیشنهاد داده و شما می‌توانید با ارسال تصاویر از نمای ساختمان خود، یک استعلام قیمت حدودی داشته باشید.

تصویر: قیمت پیچ و رولپلاک نما با طناب در تهران بسته به جنس سنگ و میزان ترمیم و نصب تعیین خواهد شد.

مزیت پیچ و رولپلاک نما با طناب یا بدون داربست

اصلی‌ترین مزیت پیچ و رولپلاک نما با طناب یا بدون داربست را باید خلاص شدن از مراحل نصب و جمع آوری داربست بدانیم.

اگر تنها یک بار نیاز به نصب داربست برای انجام کاری پیدا کرده باشید، مشکلات ناشی از آن را می‌شناسید. با این حساب پیدا شدن راهکاری که بتوان بدون نیاز به نصب داربست، موضوع را برطرف ساخت، یک فرصت عالی به نظر می‌رسد.

دیگر مزیت پیچ و رولپلاک نما با طنای یا بدون داربست در تهران را باید سرعت عمل بالاتر در این شکل از اجرای نمای ساختمان دانست که باعث می‌شود تا مراحل شروع تا پایان کار، سریع‌تر پیش رفته و کمتر اتلاف وقت صورت بگیرد.

به علاوه مزیت پیچ و رولپلاک نما با طناب یا بدون داربست در تهران برای تیم اجرا نیز به آزادتر بودن نیروی کار، حین انجام نصب خواهد بود. در شرایط که نیروی اجرا روی داربست قرار می‌گیرد، حواس وی به دو بخش انجام کار و حفظ تعادل خود روی داربست، معطوف خواهد بود.

اما در شکل پیچ و رولپلاک نما در تهران با استفاده از طناب، مجری طرح نیازی به حفظ تعادل خود نداشته و می‌تواند با سرعت عمل بالاتری، مراحل نصب را به پایان برساند.

البته تمام این موارد بستگی به آن دارد که مجری طرح، تسلط کامل بر اجرای نمای ساختمان با طناب و بدون داربست داشته و اتصالات نیروها نیز با طنابی محکم و مطمئن، انجام شود.

در غیر این صورت و انجام این روش به وسیله افراد غیرحرفه‌ای، می‌تواند با صدمات و خسارات جبران ناپذیری همراه باشد.

سخن پایانی

با توجه به لزوم ظریف کاری و در عین حال محکم کاری پیچ و رولپلاک نما در تهران و دیگر شهرهای کشور، توصیه می‌کنیم که این کار را به دست یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا مراحل نصب مطابق تکنیک‌ها و دانش روز دنیا، پیش برود.

استفاده از روش‌های قدیمی و سنتی و بدون پشتوانه مهندسی ساختمان، می تواند طول عمر بسیار کوتاهی داشته باشد.

تیم تخصصی کاردک مفتخر است که کلیه پروژه‌های ترمیم نمای ساختمانی خود را تا کنون با کیفیت تراز اول انجام داده و رضایت حداکثری مشتریان خود را در اقصی نقاط کشور به دست آورده است.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط