IMG-LOGO

خدمات کفسابی در کل تهران و شهر های حومه

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

مواردی که در توضیحات این سرویس می خوانید ...


خدمات کفسابی در تهران با ارائه کاردک به منظور جرم گیری اولیه و پس از آن براق کردن سطوح انجام می‌شود. کفسابی ساختمان باید به شکلی اصولی و حرفه‌ای انجام شود تا ضمن دستیابی به سطح صاف و صیقلی، آسیبی به ماهیت سنگ و ... وارد نشود.

کاردک با ارائه بهترین قیمت کفسابی در تهران و نیز استفاده از بهترین تجهیزات مدرن و استاندارد، صفر تا 100 این پروژه‌ها را در کمترین زمان به پایان می‌رساند. کفسابی حیاط منزل، صنعتی است که باید با دستگاه‌های مخصوص انجام شده و سپردن آن به دست افراد غیرمتخصص، نتیجه معکوس به همراه خواهد داشت. در کاردک می‌توانید بهترین قیمت را در کنار کیفیت کار بالا، دریافت کنید.

کفسابی ساختمان

بر اثر مرور زمان جرم، خط و خش و آلودگی‌های مختلف روی سطوح ساختمانی قرار می‌گیرد و کفسابی ساختمان در تهران شاید بیش از هر شهر دیگری لازم باشد. از آن جایی که سطح آلودگی هوا در تهران در اغلب مواقع سال بالا است، بسته به منطقه نیاز به کفسابی ساختمان بالاتر خواهد بود. به طور مثال کفسابی ساختمان در ری و در مناطقی نزدیک به آن، در فاصله‌های زمانی کمتری لازم خواهد شد.

کفسابی در حقیقت صیقل کاری سنگ و از بین بردن آلودگی‌های چسبیده شده به آن، پستی و بلندی‌ها، ناخنک‌ها و غیره است. پس از کفسابی انتظار داریم که سطح سنگ یا هر کف پوش برادر دیگری با آن، کاملا درخشان و براق به نظر برسد. از این جهت لازم است که حتما کفسابی به شکلی حرفه‌ای انجام شده و تمامی انتظارات از سمت آن، برآورده شوند.

تصویر: کفسابی ساختمان در اندیشه و سایر مناطق حومه پایتخت، به دلیل حضور بیشتر گرد و غبار و آلودگی ها، فواصل زمانی کمتری را می طلبد.

کفسابی ساختمان در تهران در دو مرحله اصلی انجام می شود:

 • زیرسازی
 • پرداخت

در مرحله اول که همان گام زیرسازی است، هر گونه ایراد برجسته روی سنگ یا هر کف پوش دیگر، برطرف خواهد شد. ممکن است برخی ناهمواری‌ها و ناخنک‌ها روی آن وجود داشته باشند که باید در مرحله زیرسازی خدمات کفسابی در ری و دیگر شهرهای تهران، ابتدا به آن ها پرداخته شود.

اما در گام دوم کفسابی سنگ تهران  نوبت به پولیش یا به هر شکلی صیقل کاری می‌رسد. این گام پرداخت نیز بسیار حساس و حرفه‌ای است و بسته به نوع کف پوش که سنگ حیاط یا کف پوش منزل باشد، دستورالعمل متفاوتی خواهد داشت. در کاردک پس از بازدید اولیه از کف مساحت مورد نظر، شرایط کار و نیازمندی‌های آن برای مشتری توضیح داده شده و وضعیت قبل از کفسابی و شرایط پس از آن، تشریح خواهد شد.

خدمات کفسابی

خدمات کفسابی در تجریش یا خدمات کفسابی در اندیشه با توجه به نوع سنگ‌های به کار رفته، می‌تواند تا حدودی متفاوت باشد. اگر چه در هر صورت با یک نوع ماهیت کار روبرو هستیم و تیم مجری مراحل را به شکلی مشابه پیش می‌برد، اما بسته به نوع سنگ و کف پوش، روش کار کمی متفاوت خواهد بود.

خدمات کفسابی در شهریار با توجه به ماهیت سنگ‌ها، تعیین خواهد شد. به طور نمونه سنگ‌هایی که دارای ماهیت براق و شفاف هستند، باید در پروسه کفسابی، به شکلی کاملا براق دیده شوند. اما در سنگ‌هایی که دارای ماهیت کدر هستند، دو حالت خواهیم داشت:

 • بازگشت به همان ماهیت کدر و تنها پاکسازی و برداشت ناخنک‌ها و ...
 • استفاده از پولیش و واکس و براق نمودن کف پوش

کاردک هر دو پیشنهاد را برای مشتری ارائه داده و بسته به شرایط و سلیقه مشتری، روش مناسب انتخاب خواهد شد. در کاردک این امکان را قرار داده‌ایم که مشتری به خوبی در جریان امور مربوط به کار قرار گرفته و نظر خود را در هر جای ممکن اعمال نماید.

از این‌ها گذشته خدمات کفسابی در جنت آباد جنوبی و شمالی با توجه به حجم بالای رستوران‌ها و مراکز تفریحی و غیره در این منطقه؛ در زمان‌های مختلفی انجام خواهد شد. در صورتی که مشتری از میان ساختمان‌های تجاری، رستوران‌ها و مراکز این چنینی باشد، زمان انجام و اجرای آن را به شکلی تعیین می‌کنیم که برای کسب و کار کارفرما مشکلی پیش نیامده و در ساعات فعالیت وی قرار نداشته باشد. اما این مورد در خصوص کف سابی منزل صادق نیست و می‌توان ایده آل‌ترین زمان را برای انجام آن در نظر گرفت. بدیهی است که کفسابی حیاط در شهریار که اکثر خانه‌های حیاط دار هستند، باید در زمانی انجام شود که خبری از بارش برف و باران نبوده و حداقل برای چند روز بعد آن نیز ترجیحا آسمان صاف باشد.

تصویر: خدمات کفسابی در ری از جمله سرویس های کفسابی کاردک است که با تجهیزات مدرن و آخرین تکنیک های روز، صورت خواهد پذیرفت.

کفسابی در تهرانپارس

کفسابی در تهرانپارس از خدمات کفسابی کاردک به حساب می آید و انجام این عملیات به وسیله دستگاه کفساب حرفه‌ای صورت خواهد گرفت. پس از تماس مشتری و مشاهده وضعیت کفپوش ساختمان یا کف پوش واحد، نوع لقمه کفسابی تعیین خواهد شد. در نظر داشته باشید که این لقمه‌ها در سایزهای متفاوتی هستند و بسته به این که سطح دارای چه جنسی بوده و چه شرایطی داشته باشد، لقمه مناسب تعیین خواهد شد.

به علاوه متخصصان کاردک در انجام عملیات کفسابی در تهرانپارس با مهارت کامل وارد شده و به خوبی کارکرد با دستگاه کفساب را دانسته و آن را به بهترین شکل به کار می‌گیرند. همان طور که احتمالا می دانید، اهمیت زیادی دارد که کفسابی با مهارت کامل انجام شده و در ضمن به دست آوردن کیفیت خروجی کار کامل، به سطح صدمه‌ای وارد نشود. چیزی که در کاردک می خواهیم کیفیت بالای کار، براقی و جلای آن و نیز حفظ سلامت و طول عمر کفپوش سنگی یا غیره است.

به یاد داشته باشید که دریافت خدمات کفسابی در تهرانپارس و سایر نقاط تهران و البته دیگر شهرهای کشور، در صورتی که به شکل اصولی انجام شود، ضامن طول عمر کفپوش سنگی و سایر انواع کفپوش‌ها بوده و می‌توان به این شکل سلامت و ماندگاری بیشتری برای آن متصور بود.

قیمت کفسابی در تهران

در کاردک مایل هستیم کفسابی سنگ تهران به شکلی حرفه‌ای انجام شود که بتوانید در آن چون آینه بازتاب نور را مشاهده نمایید. این چیزی است که با طی حرفه‌ای مراحل و به کار گیری درست ابزار، میسر خواهد بود.

همان طور که نوع کفسابی و گام‌های پله ای انجام آن، به نوع سنگ و میزان آلودگی‌ها و جرم‌های روی آن بستگی دارد، قیمت کفسابی در تهران نیز تابعی از همین موضوع خواهد بود. به واقع لازم است که ابتدا مشخصات سطح کف مورد نظر دریافت شده و مطالعه و بررسی روی وضعیت آن صورت بگیرد. پس از آن می‌توان قیمت کفسابی در سعادت آباد یا هر منطقه دیگری از تهران را ارائه کرد. به طور کلی نوع کفسابی و قیمت کفسابی در تهران بسته به نوع سنگ به کار رفته، متفاوت خواهد بود. از آن جایی که سختی انجام کار و میزان زمان لازم برای آن، متفاوت است و از پروژه ‌ی به پروژه دیگر متمایز خواهد بود، نمی‌توان یک قیمت کلی و قطعی برای آن عنوان ساخت.

به طور مثال کفسابی حیاط در قیطریه با توجه به عموم سنگ‌های به کار رفته در کف پوش حیاط در این منطقه، تفاوت فاحشی با قیمت کفسابی در مرزداران دارد. سبک معماری کف و به کار بردن نوع سنگ در آن، از پیش تا حدودی پایه قیمت را تعیین خواهد کرد. اما بسته به وسعت، میزان ناخالصی‌ها و پستی بلندی‌های کفپوش و همین طور سایر عوامل، در قیمت کفسابی در تهران تاثیر مستقیم خواهند گذاشت.

در کاردک روال قیمت گذاری و اعلام قیمت به مشتری به صورت زیر است:

 1. تماس مشتری و اعلام شرایط کفپوش
 2. ارسال تصاویر از کفپوش در صورت تمایل + استعلام قیمت پایه و حدودی که البته پس از رویت محل، می‌تواند کم یا زیاد شود.
 3. تعیین وقت جهت مراجعه نماینده کاردک
 4. مشاهده و مطالعه وضعیت کفپوش منطقه مورد نظر
 5. اعلام قیمت قطعی + توافق پرداخت
 6. تعیین زمان شروع کار
 7. شروع کار کفسابی در تهران
 8. اتمام و تحویل کار

تصویر: قیمت کفسابی در جنت آباد جنوبی و شمال وابستگی به منطقه ندارد، اما به نوع سنگ، میزان پستی و بلندی های آن و سایر شرایط محیطی، مرتبط خواهد بود.

کفسابی در غرب تهران

کفسابی در غرب تهران از خدمات مستقیم تیم کاردک به حساب می‌آید. در صورتی که شما ساکن منطقه غرب تهران هستید، می‌توانید سفارش خدمات کفسابی در صادقیه یا خدمات کفسابی در مرزداران و ... را داشته باشید. از آن جایی که کاردک در تمام مناطق شهر و استان تهران، دارای مراکز خود است، در تمامی محله‌های مختلف شهر، سرویس‌های خود را ارائه خواهد داد. مشتری که برای دریافت خدمات کفسابی در جنت آباد جنوبی و شمالی با کاردک تماس حاصل می کند، به همان سرعتی این خدمات را دریافت خواهد کرد که مشتری برای دریافت خدمات کفسابی در ری تماس می گیرد.

کفسابی در شرق تهران

کفسابی در شرق تهران نیز تابع چنین شرایطی مانند کفسابی در غرب تهران است. در صورتی که شما در شرق تهران ساکن هستید، می‌توانید خدمات کفسابی کاردک را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. مهم نیست که کفپوش شما از چه نوعی باشد، پس از بررسی آن به وسیله تیم کاردک، مراحل اجرای کار به خوبی و با کیفیت بالا، به انجام خواهد رسید.

پروژه‌های قبلی کاردک در کفسابی در شرق تهران با کسب حداکثر رضایت مشتری به پایان رسیده و با توجه به بیشتر الگوهای ساختمان سازی در این منطقه، رده قیمتی متوسط و مناسبی نیز به مشتریان پیشنهاد می‌شود. این قیمت گذاری مناسب کاردک، زمینه ساز استقبال زیاد مشتری‌ها برای انجام به موقع و دوره‌ای کفسابی است که سلامت کف پوش‌های سنگی آن ‌ها را تضمین می‌کند.

تصویر: برای دریافت خدمات کفسابی در شرق تهران می توانید با کاردک تماس گرفته و این خدمات را از نزدیک ترین مرکز، دنبال کنید.

مراحل انجام کفسابی

مراحل انجام کفسابی در شهریار را می توان طبق چیزی که در زیر آورده شده، به حساب آورد. با دنبال کردن این مراحل تقریبا می‌توانید از چیزی که قرار است حین کفسابی در تهران اجرا شود، اطلاع یابید.

گام اول: برای کفسابی در تهران ابتدا لازم است که کفپوش سنگی و یا از هر جنسی که باشد، به خوبی بررسی شود.

گام دوم: پس از آن قالبا برای ساب زنی ابتدایی از لقمه 30 یا 46 استفاده می‌شود. به کار بردن این لقمه ساب زنی، کمک می کند تا برجستگی‌ها و پستی بلندی‌ها در گام ابتدایی تا حدود زیادی برطرف شوند. لازم به ذکر است که لقمه‌های 30 یا 46، دارای خاصیت زبری به مراتب بیشتری هستند و از آن ها برای رفع برجستگی‌های قدرتمند استفاده خواهد شد.

گام سوم: حال که در گام قبلی از لقمه 30 یا 46 و در واقع زبر استفاده شده است، با یک سطح صاف به لحاظ همواری، اما زبر و خراشیده روبرو هستیم. برای صاف کردن زبری های به وجود آمده و رفع مقدار کمی از ناهمواری‌ها که احتمالا باقی مانده است، باید از لقمه 60 یا 80 به کار برده شده و سطح را کاملا نرم و صاف کنیم.

گام چهارم:  در گام چهارم معمولا تیم به سراغ لقمه 120 می‌رود. به وسیله این لقمه لایه رزین و بتونه‌های زائد را برمی‌داریم. به این شکل یک سطح صاف و بدون ناخالصی خواهیم داشت که می‌توان در گام‌های بعدی به خوبی پرداخت و صیقلی سازی آن را انجام داد.

گام پنجم: در این مرحله از کفسابی در سعادت آباد یا هر منطقه دیگری در تهران، باید به سراغ لقمه 200 رفت که سنگ را کامل برای پذیرفتن لقمه لاکی آماده می‌سازد. در واقع به کار بردن لقمه 200 در کفسابی منزل در قیطریه و دیگر مناطق شهری، نوعی آمادگی نهایی است که شرایط سطح سنگ را آماده می‌سازد تا لقمه لاکی روی آن قرار گرفته و سمباده نرم زده شود.

گام ششم: همان طور که گفتیم در این گام، از لقمه لاکی استفاده خواهد شد. این لقمه کمک می‌کند تا هر گونه خط و خش و آثار به جای مانده از لقمه های قبلی و مراحل نخستین کفسابی در تهران، به خوبی برطرف شوند. در نظر داشته باشید که این مرحله باید با دقت و ظرافت کامل صورت گرفته و فرد مجری آن، مهارت و تبحر کامل داشته باشد.

گام هفتم: در گام هفتم نوبت به کارگیری لقمه 600 می‌رسد که مانند یک سمباده کاملا نرم عمل کرده و بخشی از عملیات صیقلی و براق ساختن کفپوش را به انجام می‌رساند.

گام هشتم: در صورتی که بخواهیم صیقلی سازی در حد عالی و بدون هیچ نقصی انجام شده و کفپوش چون آینه بازتاب داشته باشد، پس از استفاده از لقمه 600، باید یک گام دیگر را نیز به صیقلی سازی و پرداخت با لقمه 800 انجام دهیم.

گام نهم: در گام نهم می‌توان از مواد نانو برای ساب زدن استفاده کرده و نوعی حفاظت دراز مدت روی سطح ایجاد کرد. به این ترتیب تا مدتی قابل توجه نفوذ گرد و غبار، آلودگی‌ها، خاک و غیره را روی سطح نخواهیم داشت و زیبایی و جلوه آن برای مدتی تقریبا طولانی حفظ می‌شود. ساب زدن با مواد نانو در واقع اگر چه در بدو امر، چندان ضروری به نظر نمی رسد، اما در ارائه خدمات کفسابی در شهریار یا جایی شبیه به آن که در معرض بادهای فصلی زیادی قرار دارد، کاملا ضروری است. در غیر این صورت در زمانی نه چندان طولانی، کیفیت صیقلی سنگ دوباره پایین خواهد آمد.

تصویر: سرویس کفسابی منزل در تجریش بسته به نوع سنگ و وضعیت آن، مراحل چند گانه‌ای از میان مراحل فوق را خواهد داشت.

تذکر: کفسابی حیاط در ورامین یا کفسابی حیاط در لواسان می تواند هر یک شامل تمام مراحل فوق بوده یا برخی از آن‌ها تغییر کرده و حتی حذف شوند. به طور نمونه، بیشتری مشتریان کاردک در خدمات کفسابی حیاط در پاکدشت، مایل به اعمال مرحله ساب زدن با مواد نانو نبودند، اما آمار پروژه های کاردک حاکی از آن است که مشتریان متقاضی خدمات کفسابی منزل در فشم و فیروزکوه، ساب زنی با نانو را بسیار پیگیری کرده و از آن استقبال کرده‌اند.

در نظر داشته باشید که اگر چه حذف چنین مراحلی می تواند قیمت کفسابی در تجریش، قیطریه و دیگر مناطق شهر تهران را پایین بیاورد، اما حذف برخی از این مراحل باعث می شود که در نهایت خروجی کار و به ویژه دوام آن، در حد کمال تامین نشود. اگر چه حتی بدون ساب زنی با نانو نیز می توان صیقلی و جلای سنگ را تضمین کرده و جلوه لازم را از آن به دست آورد، اما بحث دوام نتیجه و حفاظت از آن، به کمک مواد نانو تا حد بیشتری تامین خواهد شد.

خدمات کفسابی در تهران کاردک

در صورتی که نیازمند دریافت خدمات کفسابی سنگ تهران در مناطق و محله‌های مختلف هستید، کاردک این خدمات را در سراسر استان تهران ارائه خواهد داد. شما می‌توانید این خدمات و سرویس را در مناطق زیر دریافت کنید:

 • خدمات کفسابی سنگ ورامین
 • خدمات کفسابی سنگ فیروزکوه
 • خدمات کفسابی سنگ دماوند
 • خدمات کفسابی سنگ اسلامشهر
 • خدمات کفسابی سنگ رودهن
 • خدمات کفسابی سنگ لواسان
 • خدمات کفسابی سنگ بومهن
 • خدمات کفسابی سنگ فشم
 • خدمات کفسابی سنگ کهریزک
 • خدمات کفسابی سنگ پاکدشت
 • خدمات کفسابی سنگ چهاردانگه
 • خدمات کفسابی سنگ شریف آباد
 • خدمات کفسابی سنگ قرچک
 • خدمات کفسابی سنگ باقرشهر
 • خدمات کفسابی سنگ رباط کریم
 • خدمات کفسابی سنگ قدس
 • خدمات کفسابی سنگ ملارد

چیزی که در کاردک متمایز خواهد بود، امکان دریافت سرویس و خدمات هر منطقه به صورت بومی است که باعث می شود فرآیند انجام کار با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

در حالی که دریافت خدمات کفسابی در شرق تهران با سفارش این خدمات از غرب تهران، با مشکلات زیادی روبرو خواهد بود.

تمرکز کاردک در مناطق مختلف و ارائه خدمات منطقه‌ای، باعث شده است که بالاترین سطح رضایت مشتریان از بابت دریافت خدمات باکیفیت و با سرعت عمل لازم، حاصل شود. همین طور زمانی که مشتری نیازمند خدمات کفسابی حیاط منزل در چهاردانگه است، نیازی نیست که این خدمات را از مرکز شهر تهران سفارش بدهد.

چنین اتفاقی به صورت مشابه برای سفارش خدمات کفسابی حیاط در صادقیه یا خدمات کفسابی منزل در مرزداران نیز تکرار می‌شود. مشتری از هر منطقه می تواند به راحتی خدمات را از نزدیک مرکز کاردک به محل ساختمان خود، سفارش دهید.

به علاوه کاردک این امکان را فراهم ساخته است که با ارسال تصاویر از کف پوش از طریق یکی از شبکه های پیام رسان، بتوانید شرایط انجام کار را به صورت ابتدایی دنبال کرده و استعلام قیمت نخستین (حدودی) را داشته باشید.

سخن پایانی

کفسابی حیاط در قیطریه با کفسابی در سعادت آباد در قسمت پارکینگ، از جهات مختلف با هم تفاوت خواهد داشت. نوع سنگ به کار رفته، پستی و بلندی‌های موجود در آن و سایر موارد، در روش انجام کار و تکنیک‌های لازم، تاثیرگذاری مستقیم خواهند داشت. از این روی باید حتما انجام کفسابی در مناطق مختلف، به وسیله تیم متخصص این کار که ظرافت های آن را به خوبی بشناسد، انجام شود. کاردک مفتخر است که از آغاز تا پایان پروژه همراه مشتری بوده و در ماندگاری کیفیت پایانی کار، خود را مسئول می‌داند. شما می‌توانید پیش از ثبت قطعی سفارش خود، مشاوره‌های قبلی را از کارشناسان کاردک دریافت کنید.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط