IMG-LOGO

پیچ و رولپلاک نما در شمال، رشت و کل استان گیلان

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

پیچ و رولپلاک نما در استان گیلان و رشت و حومه

با توجه به سبک ساختمان سازی در شمال کشور و میزان بارندگی‌هایی که در این خطه داریم، پیچ و رولپلاک نما در گیلان و حومه آن رواج زیادی دارد.

شماره تماس 09058473491

در حقیقت بیشتر مالکان ساختمان‌ها در این مناطق و خطه سرسبز کشور، برای حفاظت از نمای ساختمان خود، ناگزیر از پیچ و رولپلاک سنگ نما در شمال هستند.

تیم کاردک با قبول پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در رشت و سایر شهرهای شمال کشور، در محکم سازی و نصب سنگ‌های افتاده نما و به طور کلی ترمیم نمای ساختمان، ایفای مسئولیت می‌نماید.

همین طور پیچ و رولپلاک سرامیک نما در منجیل و شهرهای اطراف، می‌تواند از ریسک‌های ناشی از شرایط جغرافیایی منطقه، بکاهد. در ادامه با کاردک همراه باشید.

پیچ و رولپلاک نما در گیلان

پیچ و رولپلاک نما در گیلان بسته به این که در کدام شهر از شهرهای آن باشد، با تفاوت‌هایی همراه خواهد بود. این تفاوت در پیچ و رولپلاک نما در لنگرود یا پیچ و رولپلاک نما در رودسر و غیره، ناشی از تفاوت شکل ساختمان‌سازی در این مناطق است.

سنگ‌های به کار رفته در نمای ساختمان‌ها در تالش به شکلی است که پیچ و رولپلاک نما در تالش را متفاوت از پیچ و رولپلاک نما در گیلان (شهرهای دیگر آن به جز تالش)، ساخته است.

سنگ‌های ریز و با قطر کم در این منطقه، باعث شده تا پیچ و رولپلاک نما در گیلان تالش، با چالش‌های بیشتری همراه باشد. از این جهت لازم است که حتما تیم اجرایی پیچ و رولپلاک نما در گیلان با ظرافت کامل و با استفاده از ابزار بسیار حرفه‌ای، نسبت به انجام آن اقدام نمایند.

چنین چیزی را می‌توانید در پیچ و رولپلاک نما در ماسوله نیز مشاهده کنید. شکل ساختمان سازی و معماری در ماسوله به طور کلی مجزا از هر شهر دیگری در شمال کشور است و تیم‌های ترمیم نمای ساختمان‌ها نیز باید فرمول مستقلی را برای تعمیر و محکم سازی نمای آن‌ها به کار بگیرند.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در گیلان با توجه به میزان بارش و رطوبت هوا در این منطقه، کاربرد و ضرورت زیادی دارد.

ساختمان‌ها در آستارا سنگ‌های عریض و با ارتفاع کم دارند و پیچ و رولپلاک نما در آستارا نیز تابعی از همین شکل نمای ساختمانی خواهد بود. برای محکم کردن سنگ‌های این چنینی، معمولا از پیچ و رولپلاک‌ها در فواصل عرضی مشخص استفاده می‌شود، به طوری که روی هر سنگ عریض، حداقل 3 تا 4 عدد پیچ و رولپلاک داشته باشیم.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در گیلان

قیمت پیچ و رولپلاک نما در گیلان تفاوتی با چیزی که در سایر شهرها می‌بینیم، ندارد و حداقل از سوی تیم کاردک، علی رغم شرایط جغرافیایی سنگین در این خطه، تمایزی قائل نشده‌ایم. به این شکل قیمت پیچ و رولپلاک نما در آستانه اشرفیه با قیمت پیچ و رولپلاک نما در رودبار تفاوتی نخواهد داشت و تنها چیزی که نرخ را متفاوت می‌سازد، تعداد سنگ نمای ساختمان، جنس و ابعاد آن‌ها و وضعیت فعلی سنگ‌ها است.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در گیلان برای ساختمان‌هایی که تعداد قابل توجهی پیچ و رولپلاک نیاز داشته باشند (به طور مثال بالای 2000 عدد)، ضریبی متناسب از تعداد آن‌ها خواهد بود، اما در شرایطی که تعداد محدودی پیچ و رولپلاک برای محکم سازی نما لازم باشد، قیمت پیچ و رولپلاک نما در فومن یا شهری مانند آن، به صورت پروژه‌ای محاسبه خواهد شد.

این مورد به قیمت پیچ و رولپلاک نما در صومعه سرا نیز تعمیم پیدا کرده و با توجه به حجم محدود نمای ساختمانی در این مناطق، غالب هزینه‌ها، بر حسب پروژه و نه تعداد پیچ و مهره، دریافت خواهد شد.

به هر ترتیب تیم کاردک با دریافت تصاویر اولیه از ساختمان و توضیحات وابسته به آن، می‌تواند یک قیمت تخمینی به مشتری ارائه داده و ذهنیت نخستین به لحاظ هزینه‌ای را ایجاد کند.

تصویر: قیمت پیچ و رولپلاک نما در رشت و دیگر شهرهای گیلان، بسته به تعداد سنگ نما و جنس آن خواهد بود.

پیچ و رولپلاک نما در گیلان بدون داربست

شاید اگر به پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در بندر انزلی در سال‌های گذشته نگاه کنید، لزوم استفاده و نصب داربست در تمام یا حداقل بیشتر آن ها دیده شود. این در گذشته کاملا مرسوم بوده است که برای هر گونه عملیات اجرایی بر نمای ساختمان، از نصب داربست استفاده شود.

اما عصر جدید پروژه‌های ساختمانی پیچ و رولپلاک نما در گیلان بدون داربست را رقم زده است. به این صورت دیگر نیازی نیست که برای ترمیم نمای ساختمان و محکم سازی آن به هر شکلی، از داربست استفاده شود.

در شکل پیچ و رولپلاک نما در گیلان بدون داربست نه تنها چیزی از کیفیت کار کاسته نخواهد شد، بلکه سرعت عمل و کیفیت اجرا به مراتب بالاتر خواهد بود. برای درک بهتر این موضوع کافی است که یک شخص حرفه‌ای پیچ و رولپلاک نما در کلاچای را در دو شرایط تصور کنید:

  1. این فرد در حال پیچ و رولپلاک نما در گیلان به وسیله داربست است و روی داربست خود را متعادل نگاه می‌دارد.
  2. این فرد را در حال پیچ و رولپلاک نما در گیلان با طناب تصور کنید.

بدیهی است که در حالت دوم، نیازی نیست فرد پیوسته مراقب زیر پای خود بوده و دقت داشته باشد که به درستی تعادل خود روی داربست را حفظ نماید. در حالت دوم، فرد می‌تواند تنها با تکیه بر ایمنی طناب و راپل، به کارهای خود بر نمای ساختمان پرداخت و آزادی عمل به مراتب بیشتری داشته باشد.

این و موارد دیگر باعث شد که پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در هشتپر و دیگر شهرهای استان گیلان، رواج پیدا کرده و اتفاقا باعث کاهش هزینه مالکان ساختمان‌ها نیز گردد.

همان طور که می‌دانید نصب داربست مستلزم پرداخت هزینه‌ای بوده و این هزینه اضافه بر هزینه و قیمت پیچ و رولپلاک نما در گیلان و حومه خواهد شد.

پیچ و رولپلاک نما در گیلان با طناب

پیچ و رولپلاک نما در گیلان با طناب و حذف داربست، به عنوان روش نوین پیچ و رولپلاک و محکم کاری نما، شناخته شده و این فرصت را به مشتری و مجری طرح می‌دهد تا بدون نیاز به نصب داربست و هزینه کردن بابت آن، مراحل اجرای استحکام بخشی به نمای ساختمان را به انجام برساند.

تیم کاردک در پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در رضوان شهر با طناب توانست مدت زمان انجام کار را کاهش داده و کیفیت را نیز به مراتب بالاتر ببرد. پیچ و رولپلاک نما در ماسال با طناب نیز به عنوان روش برتر شناخته شده است و اتفاقا نصب داربست برای ترمیم نمای ساختمان‌های این شهر، کاری به مراتب سخت‌تر محسوب می‌شود.

از آن جایی که تعمیر و ترمیم نمای ساختمان در شهرهای شمال کشور، از اهمیت زیادی برخوردار بوده و در صورت تعلل در انجام آن، ریسک ریزش و سقوط سنگ‌های ساختمانی وجود دارد؛ پیچ و رولپلاک نما در گیلان با طناب می‌تواند اجرای این پروژه‌ها را به شکلی مطمئن‌تر، به انجام برساند.

پیچ و رولپلاک نما در شفت با طناب یا پیچ و رولپلاک نما در سیاهکل با طناب ، علی رغم کم ارتفاع بودن ساختمان‌ها، هنوز به عنوان بهترین و ایده آل‌ترین روش، به حساب می‌آید.

در این مناطق حتی برای ساختمان‌های دو طبقه نیز ترجیحا از طناب استفاده شده و مشتریان علاقه‌ای به نصب داربست ندارند.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در گیلان و حومه آن، بهترین روش برای حفاظت از نمای ساختمان و حفظ استحکام آن است.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما در لاهیجان بسته به جنس سنگ و ابعاد آن انجام می‌شود. تیم مجری پیچ و رولپلاک سنگ نما در گیلان و شهرهای آن، ابتدا مطالعه‌ای بر وضعیت فعلی نمای ساختمان انجام می‌دهد.

باید برآورد درستی از تعداد سنگ‌های ریزش داشته، سنگ‌های لق شده و آن‌هایی که بدون مشکل بوده و تنها باید محکم سازی شوند، به دست آید. پس از آن با دنبال کردن وضعیت سنگ‌ها و جنس و ابعاد آن‌ها، نقشه‌ای از تعداد پیچ و رولپلاک لازم و فواصل قرارگیری آن‌ها، ایجاد می‌شود.

در مرحله آخر، این طرح به صورت عملیاتی، اجرا شده و پیچ و رولپلاک‌ها در جای خود قرار می‌گیرند.

پیچ و رولپلاک سنگ نما املش استان گیلان در فواصل نزدیک به هم انجام شده و سنگ‌ها تا حد امکان، محکم سازی می‌شوند. در این مناطق میزان بارش زیادی به طور سالیانه رخ داده و این باعث می‌شود تا استحکام سنگ‌های نمای ساختمان بدون محکم کاری از طریق پیچ و رولپلاک به حداقل برسد.

ساختمان سازی در لاهیجان کمی مدرن‌تر بوده و معمولا پیچ و رولپلاک نما در لاهیجان در همان زمان ساختمان سازی انجام می‌شود.

در واقع اگر ساختمان‌های نوساز لاهیجان را ببینیم، بیشتر آن‌ها محکم سازی نمای ساختمان را در برنامه ساخت خود داشته‌اند.

پیچ و رولپلاک نما در خشک بیجار نیز با در نظر گرفتن سبک خاص ساختمان سازی در آن و سنگ‌های به کار رفته در نمای ساختمان، انجام می‌شود. مردم در این منطقه، به خانه‌های ویلایی علاقه‌مند هستند و چیزی به شکل نمای ساختمان‌های رایج در آن کمتر خواهیم دید.

از این روی بیشتر پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در خشک بیجار، به صورتی متفاوت انجام می‌شوند. حجم سنگ نمای به کار رفته در ساختمان‌های خشک بیجار در گیلان، کمتر بوده و در بسیاری مواقع نیز به جای سنگ از آجر در نمای ساختمان استفاده شده است.

پیچ و رولپلاک سرامیک نما

پیچ و رولپلاک سرامیک نما در خمام گیلان؛ روشی عالی است که به کمک آن، سرامیک نمای ساختمان حفظ شده و بر اثر عوامل مختلف از جمله بارش‌های متوالی، وزش باد و گذر زمان، سقوط و ریزش نخواهد کرد.

پیچ و رولپلاک سرامیک نما در لشت نشا نیز تابع همین شرایط است. در بندر کیانشهر، ساختمان‌هایی کوتاه و عریض می‌بینیم که از سنگ‌های تراورتن عریض در آن‌ها استفاده شده است.

اگر چه این سنگ‌ها از دوام بیشتری برخوردار هستند، با این همه پیچ و رولپلاک سرامیک نما در بندر کیانشهر کاملا ضروری است. اتفاقا وزن قابل توجه سنگ‌های تراورتن، باعث می‌شود که ریسک ریزش آن‌ها افزایش یافته و دردسرهای بیشتری را رقم بزند.

با این حساب پیچ و رولپلاک سرامیک نما در بندر کیانشهر و دیگر شهرهای استان گیلان، بهترین گزینه‌ای است که پیش از رخ دادن هر حادثه‌ای در این حوزه، می‌توان به آن پرداخت. بدیهی است که قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در گیلان و حومه، به مراتب کمتر از هزینه‌ای است که باید بعدها برای خرید سنگ و نصب آن در نمای ساختمان، صرف کنید.

گاهی اوقات برای ساختمان‌های قدیمی، حتی امکان خرید سنگ نمای کاملا مشابه جهت پر کردن بخش‌های ریزش کرده، وجود نداشته و لازم است که به کلی تمام سنگ‌های نمای ساختمان تعویض شده و از ابتدا نصب گردند.

از این جهت کاملا مشخص است که هر زمان برای پیچ و رولپلاک سرامیک نما در گیلان و حومه اقدام کنید، هزینه‌های بعدی را حذف کرده و به عمر زیبایی و دوام ساختمان خود، افزوده‌اید. این باعث می‌شود که علی رغم هر گونه عامل بیرونی موثر در تخریب نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک آن‌ها، استحکام کامل به وجود آورده و آسیبی به سنگ‌ها وارد نشود.

تصویر: پیچ و رولپلاک سرامیک نما در لاهیجان و شهرهای گیلان، توسط تیم کاردک به بهترین شکل انجام شده و استحکام نمای ساختمان تامین خواهد شد.

قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما

قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در گیلان و حومه نیز کاملا مطابق با همان قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان بوده و تفاوتی میان این دو وجود ندارد. تیم کاردک با مطالعه وضعیت نمای ساختمان، جنس سنگ‌ها و تعداد سنگ لق شده یا افتاده، قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در رشت و دیگر شهرها را ارائه خواهد کرد.

پس از دریافت قیمت می‌توانید تصمیم گیری بهتری نسبت به اجرا یا عدم اجرای این پروژه تکمیل و استحکام سازی نمای ساختمان داشته باشید. نما و جلوه بیرونی ساختمان به اندازه زیبایی داخلی آن حائز اهمیت بوده و به نوعی هویت ساختمان شما را تشکیل می‌دهد.

در صورتی که قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در گیلان برای ساختمان شما پرداخته شود، می‌توانید از طول عمر کافی آن مطمئن بوده و برای سال‌ها، هیچ نگرانی از بابت ریسک ریزش سنگ‌های نمای ساختمان نداشته باشید.

قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در فومن یا رودبار و دیگر شهرهای شمال کشور، مطابق فاکتورهای زیر، تعیین خواهد شد:

  • تعداد سرامیک بنا
  • ابعاد سرامیک نما
  • تعداد سرامیک‌های لق شده یا افتاده
  • تعداد طبقات ساختمان
  • موقعیت و شکل ساختمان
  • و ...

به این ترتیب کافی است که چند تصویر واضح و استاندارد از نمای ساختمان خود تهیه کرده و جزئیات را نیز در آن بیاورید.

سپس تیم کاردک می‌تواند با توجه به این تصاویر و توضیحات اضافی که شما با آن همراه می‌سازید، برآوردی تقریبی از قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در گیلان و حومه ارائه داده و سایر توضیحات لازم را به آن اضافه کند.

احتملا با حاضر شدن در محل پروژه، این مبلغ کمی کاهش یا افزایش خواهد داشت؛ اما به هر ترتیب مشتری می‌تواند تخمین کلی نسبت به قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در کلاچای و ... داشته باشد.

نصب سنگ افتاده نما

چیزی که باعث می‌شود برای پیچ و رولپلاک نما در گیلان و حومه اصرار داشته باشیم، جلوگیری از شل شدن و پس از آن ریزش سنگ نمای ساختمان یا سرامیک نما است.

اما در شرایطی که برای انجام این کار بسیار دیر اقدام کرده باشید، احتمالا با تعدادی ریزش سنگ نما ساختمان روبرو خواهید بود. در این شرایط همچنان امکان نجات نمای ساختمان وجود دارد؛ شما می‌توانید با نصب سنگ افتاده نما در گیلان و حومه، نسبت به تعمیر و ترمیم نمای ساختمان وارد عمل شوید.

در این صورت اگر سنگ افتاده نما، سالم باشد، تیم مجری از همان سنگ حین پیچ و رولپلاک استفاده خواهد کرد.

اما اگر سنگ افتاده شکسته باشد، نصب سنگ افتاده نما در بندر انزلی و دیگر شهرها، باید با خرید سنگی جدید همراه شود. در این شرایط امید داریم که سنگ کاملا مشابه یافته و بتوانیم تکمیل و ترمیم نمای ساختمان را به وسیله سنگ مشابه انجام دهیم. اما همان طور که قید کردیم، در بعضی اوقات نمونه کاملا مشابه سنگ‌های ساختمانی قدیمی در بازار یافت نشده و این ترمیم نمای ساختمان را با چالش روبرو خواهد ساخت.

از این روی توصیه می‌شود که پیش از رسیدن به چنین نقطه‌ای برای ترمیم و محکم سازی نمای ساختمان خود، اقدام کنید.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در گیلان بهترین روش برای نصب سنگ افتاده نما محسوب می شود.

محکم سازی سنگ نما ساختمان

محکم سازی سنگ نما ساختمان در گیلان و حومه، مهم‌ترین کاری است که باید برای ساختمان‌های خود انجام دهید. میزان بارش در شهرهای گیلان بسیار زیاد بوده و به طور کلی رطوبت هوا، مشکلات زیادی را برای ملات و استحکام معمولی سنگ یا سرامیک نمای ساختمان، به وجود می‌آورد.

اهمیت زیادی دارد که پیش از شروع به ریزش یا سقوط، محکم سازی سنگ نما ساختمان انجام شود. ممکن است تعدادی از سنگ‌ها شل شده و در ریسک سقوط قرار داشته باشند، به این ترتیب می‌توانید پیش از سقوط و از دست دادن آن سنگ‌های شل شده، با پیچ و رولپلاک، نسبت به محکم سازی سنگ نما ساختمان در شمال به شکلی جدی وارد عمل شده و مقابل مشکلات پرهزینه‌تر بعدی را بگیرید.

محکم سازی سنگ نما ساختمان در لاهیجان و دیگر شهرها، به روش پیچ و رولپلاک انجام شده و البته تیم کاردک ممکن است روش‌های جایگزین دیگری را نیز پیشنهاد دهد. همه چیز بستگی به ملات پشت سنگ ساختمان، نوع سنگ یا آجر دارد و غالبا نمی‌توان بدون مطالعه و بررسی وضعیت نمای ساختمان، نظر قطعی در این مورد داد.

سخن پایانی

توصیه می‌کنیم، با در نظر گرفتن وضعیت جغرافیایی در شمال کشور، نسبت به پیچ و رولپلاک نما در گیلان و حومه سهل انگاری نکرده و ضمن ایجاد هزینه‌های بیشتر، زیبایی ساختمان‌های خود را از دست ندهید. این چیزی است که می‌توان با یک عملیات اجرایی پیشگیرانه، به طور کامل ایمن‌سازی را برای آن ایجاد کرد.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط