IMG-LOGO

پیچ و رولپلاک نما در شیراز و تمام نقاط استان فارس

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

شیراز دارای بافت به نسبت تاریخی در قیاس با سایر شهرهای کشور بوده و نیاز به پیچ و رولپلاک نما در شیراز به وفور دیده می‌شود. نخستین چیزی که مالکان ساختمان‌ها نسبت به آن پرسش دارند، قیمت پیچ رولپلاک نما اقلید و سایر شهرهای حومه شیراز است.

شماره تماس 09058473491

این قیمت‌گذاری مطابق با نوع سنگ ساختمانی، وضعیت آن، تعداد و ... تعیین خواهد شد. فارغ از قیمت‌گذاری و بحث زیبایی، انجام این شکل پروژه‌های نمای ساختمان به حفظ استحکام و جلوگیری از وقایع جبران ناپذیر کمک می‌کند.

گروه کاردک به عنوان مجری پروژه‌های تکمیل و ترمیم نمای ساختمان، در این خصوص در سراسر کشور خدمات بی‌واسطه خود را ارائه می‌دهد.

پیچ و رولپلاک نما در شیراز

پیچ و رولپلاک نما در داراب به عنوان بخشی از پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در شیراز، در قالب ساختمان‌های چند طبقه انجام می‌گیرد. به این شکل که بسته به تعداد طبقات ساختمان و میزان وسعت کار، قیمت‌گذاری انجام خواهد شد.

این چیزی است که در پیچ و رولپلاک نما در فسا بیشتر در ساختمان‌های حداکثر 2 یا 3 طبقه دیدیم. در این بخش از شیراز، بیشتر ساختمان‌ها در طبقات کمتر ساخته شده و اغلب نیز نیازمند تکمیل نما هستند

. پیچ و رولپلاک نما در مرودشت نیز شرایط مشابهی داشته و به سبب وزش بادهای موسمی فراوان و شکل ساختمان سازی، نیاز به ترمیم نمای ساختمانی در این منطقه دیده می‌شود.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما در شیراز و شهرهای آن، با استفاده از پیچ‌های گالوانیزه و رولپلاک‌های قوی و باکیفیت انجام می‌شود.

مراحل درخواست و انجام پیچ و رولپلاک نما در شیراز به شرح زیر است:

 • ثبت سفارش انجام پیچ و رولپلاک نما در شیراز در کاردک
 • ارسال تصاویر بابت استعلام اولیه وضعیت و قیمت
 • هماهنگی بابت زمان انجام کار
 • مراجعه تیم کاردک به محل ساختمان
 • انجام پروژه از صفر تا صد

همان طور که مشاهده می‌کنید پیچ و رولپلاک نما در خرم بیده یا پیچ و رولپلاک نما در آباده و هر یک از شهرهای شیراز و حومه آن، کاملا بی واسطه انجام شده و کاردک این پروژه‌ها را به وسیله نیروهای متخصص خویش، اجرا می‌کند.

به طور نمونه در انجام چند پروژه مستقل پیچ و رولپلاک نما در کازرون شیراز، نیروهای کاردک به صورت همزمان حضور داشته و کاملا مستقیم و بدون واسطه‌گری، تکمیل و ترمیم سنگ نمای ساختمان را به نقطه پایان رساندند.

البته با توجه به سنگ نمای ساختمان و وسعت آن، قیمت می‌تواند در مناطق مختلف، تا حدودی متفاوت باشد. به طور مثال قیمت پیچ و رولپلاک نما در ممسنی نسبت به قیمت پیچ و رولپلاک نما در سپیدان به مراتب متفاوت خواهد بود. شکل ساختمان‌سازی در ممسنی با چیزی که در سپیدان داریم، متفاوت بوده و این باعث می‌شود که قیمت‌گذاری پروژه‌های تکمیل و ترمیم نمای ساختمان نیز در این دو منطقه، مختلف ظاهر شود.

پیچ رولپلاک نما

برای انجام پیچ رولپلاک نما در لار یا دیگر شهرهای اطراف، با دو گروه از پیچ و رولپلاک متناسب روبرو هستیم:

پیچ‌های مناسب سنگ‌های با ضخامت 1.5 سانتی متر: معادل 6 سانتی متر

پیچ‌های مناسب سنگ‌های با ضخامت 2.5 تا 3 سانتی متر: معادل 8 سانتی متر

قابل ذکر است که برای انتخاب مته مناسب پیچ رولپلاک نما در فیروزآباد و ... نیز باید در قیاس با سایز پیچ، افزایش یا کاهش سایز مته انجام شود.

بیشتر ساختمان‌ها در نی ریز شیراز، دارای سنگ نمای با ضخامت 1.5 سانتی بوده و از این جهت برای پیچ رولپلاک نما در نی ریز از پیچ‌های 6 سانتی متری استفاده می‌شود. از طرفی پیچ رولپلاک نما در جهرم متفاوت بوده و سنگ‌های ضخیم ساختمان‌های آن، نیاز به پیچ‌های بلندتر 2.5 تا 3 سانتی متری را ایجاد می‌کند.

در بیشتر پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در استهبان به مته‌های 7 نیاز پیدا شد. سبک ساختمان‌سازی در این شهر، به گونه‌ای است که سنگ‌های به کار رفته کوچک بوده و باید با مته‌های کوچک‌تر، امنیت سنگ حفظ شود. در غیر این صورت حین مته کاری سنگ، موجبات ترک خوردن و احیانا خرد شدن آن را فراهم کرده‌ایم.

نکته: برای پیچ رولپلاک نما در لامرد باید حتما از پیچ‌های گالوانیزه استفاده کرد. در این مناطق با بارش سالیانه بیشتری روبرو هستیم و در صورتی که از پیچ گالوانیزه استفاده نشود، ریسک زنگ زدن و کاهش مقاومت در طول زمان، وجود خواهد داشت. البته در سایر مناطق نیز ترجیح در استفاده از پیچ‌های گالوانیزه است که مقاومت عالی داشته و در اثر بارش برف و باران یا مرور زمان، استحکام و کیفیت اولیه خود را از دست نمی‌دهند.

تصویر: پیچ رولپلاک نما در نیز ریز شیراز، مطابق با ابعاد سنگ‌های ساختمانی تعیین شده و در فواصل مشخص و استاندارد، صورت خواهد گرفت.

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما در حاجی آباد بسته به جنس سنگ، ضخامت ملات پشت آن و به طور کلی شکل نمای ساختمان انجام می‌شود. فرد یا افرادی که مسئولیت انجام پروژه پیچ و رولپلاک سنگ نما در شیراز و سایر شهرها را به عهده می‌گیرند، باید از تبحر و تخصص کافی و بالا در این زمینه برخوردار باشند. شناخت سنگ‌های ساختمانی، جنس و کیفیت آن‌ها و میزان مقاومت این سنگ‍‌ها در مقابل دریل و غیره، از ابتدایی‌ترین موضوعاتی است که تیم اجرایی پیچ و رولپلاک سنگ نما در نورآباد و ... باید بر آن‌ها تسلط داشته باشند.

به جز این یک تیم اجرایی پیچ و رولپلاک سنگ نما در اردکان باید از ابزار کاملا حرفه‌ای برخوردار بوده و به خوبی بداند که چطور سنگ‌های نمای ساختمان را در جای خود محکم کرده و هیچ ریسکی بابت ریزش‌های بعدی برجای نگذارد.

در حقیقت هرگز نباید هیچ یک از سنگ‌های نمای ساختمان، بدون محکم کاری کامل رها شده و پس از اتمام پروژه، احتمال ریزش و حتی لق شدن هیچ یک وجود نداشته باشد.

محاسبه صحیح فاصله پیچ‌ها از یکدیگر در پیچ و رولپلاک سنگ نما در مهر بسیار اهمیت دارد و این فاصله را متخصصین انجام پروژه، پس از مطالعه و بررسی وضعیت نمای ساختمان و نوع و ابعاد سنگ‌ها، محاسبه و تعیین خواهند کرد.

در نظر داشته باشید که همیشه تعداد بالای پیچ و رولپلاک سنگ نما در شیراز و شهرهای آن، نشان از انجام صحیح تکمیل نمای ساختمان نیست. انتخاب تعداد زیاد پیچ و رولپلاک نیز مانند کم کار گذاشتن آن‌ها، می‌تواند ضعف در اجرای پروژه باشد.

این تعداد باید کاملا اصولی و با فواصل استاندارد انتخاب شود تا نتیجه کار به لحاظ زیبایی، استحکام نما و نیز طول عمر سنگ‌ها، تضمین شده باشد. به طور نمونه زمانی که طول سنگ‌های نمای ساختمان چیزی بیش از 1 متر باشد، معمولا هر پیچ و رولپلاک را در فاصله 50 سانتی متری از هم قرار می‌دهند و این یک استاندارد در این خصوص به شمار خواهد رفت.

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست

اگر به اجرای پروژه‌های پیچ و رولپلاک نما در صفاشهر و دیگر شهرهای کشور نگاه کنید، غالبا انجام این کار با استفاده از داربست‌های سنگین ساختمان بوده است. به این شکل مجریان پروژه با قرار گرفتن روی داربست و ریسک‌های سقوط از آن (سقوط شخص یا تجهیزات)، به انجام کار می‌پرداختند. اما اکنون اگر نگاهی به اجرای تخصصی پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست در ارسنجان و دیگر شهرها بیندازید، مدلی حرفه‌ای‌تر از انجام اسکوپ سنگ نمای ساختمان را مشاهده می‌کنید.

افرادی که در حال کار روی نمای ساختمان‌ها هستند، دیگر محدودیت عمل بابت ایستادن روی داربست را نداشته و با سرعت عمل بالاتر و کیفیت بهتری، انجام عملیات اسکوپ و محکم‌سازی سنگ بنای ساختمان‌ها را انجام می دهند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست در شیراز مطابق چنین الگویی پیش رفته و کاردک نیز در تمام پروژه‌های پیشین و پروژه‌های در دست اجرای خود، از همین ساختار تبعیت می‌کند.

اگر چه انجام پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست در قیروکارزین با چالش‌های خود همراه بود، اما حرفه‌ای بودن افراد تیم‌های کاردک، موجب گردید تا این پروژه‌ها نیز از صفر تا 100، با موفقیت کامل و رضایت مشتری همراه شوند.

سوراخ کاری با دریل مناسب و انتخاب صحیح پیچ و رولپلاک به لحاظ جنس و ابعاد، تضمین کننده کیفیت و دوام کار خواهد بود. البته این بر قیمت پیچ و رولپلاک نما در سوریان و یا هر شهر دیگری نیز تاثیرگذار خواهد بود که در قیاس با کیفیت خروجی کار، موضوع چندان قابل توجهی به شمار نمی‌آید.

تصویر: پیچ و رولپلاک نما با طناب و بدون داربست را باید الگوی جدید و حرفه ای پیچ و رولپلاک نما در شیراز دانست.

قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در استان فارس

اگر بخواهید به عنوان مالک ساختمان یا مدیر آن، برای دریافت قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در فراشبند شیراز اقدام نمایید، ساده‌ترین راه ارائه دادن تصاویری واضح از نمای ساختمان خواهد بود. به علاوه با نام بردن و اشاره به جنس سنگ و تعداد آن‌ها، دریافت قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در سروستان و دیگر شهرها، به مراتب ساده‌تر انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که تعداد نصب پیچ در نمای ساختمان، تابعی از یک قاعده و فرمول خاص است و چیزی نیست که مجری کار بخواهد به صورت غیراصولی پیشنهاد دهد.

از این جهت در صورتی که بدون مطالعه نمای ساختمان و حداقل رویت تصاویر آن، قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در ارژن یا هر شهر دیگری، داده شود، به حتم می‌توان پیش بینی کرد که کیفیت کار لازم از سوی تیم مجری ارائه نخواهد شد.

برای پیشنهاد قیمت پیچ و رولپلاک نما ساختمان در گویم یا هر شهر و نقطه ای از کشور، بررسی ابتدایی وضعیت نمای ساختمان، تعداد سنگ‌های کاملا جدا شده، تعداد سنگ‌های لق، طول و عرض سنگ‌ها، عمق سنگ‌ها و غیره مورد نیاز است. هر اقدام و الگوی انجام کار دیگری به جز این، غیرحرفه‌ای شناخته شده و در نهایت می‌تواند منجر به دریافت پایان کار ضعیف و دارای طول عمر کوتاه باشد.

البته یک درج قیمت نسبتا ناچیز نیز برای بتونه کاری نهایی روی پیچ‌های نمای ساختمان، لحاظ خواهد شد.

این بتونه کاری جهت رسیدن به زیبایی کامل در بنای ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد تا رنگ پیچ‌های قرار گرفته در سنگ نما، باعث دوگانگی و تضاد در جلوه ساختمانی نگردد. از این روی انجام این بتونه کاری پس از اجرای کامل کار، موجب تکمیل جلوه نمای ساختمان شده و توصیه می‌شود که حتما این بخش از پروژه را نیز از مجری خواستار شوید.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در شیراز

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در داریون قبال انجام مسئولیت و تعهدات مجری کار، پرداخت می‌شود و باید تیمی را جهت اجرای پروژه نمای ساختمانی خود انتخاب کنید که در نهایت پاسخگو وظایف محول شده به بهترین نحو باشد.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در زرقان اعلام شده از سوی تیم کاردک در قبال انجام با تعهد کار، تحویل به موقع و در زمان تعیین شده، انجام کار توسط نیروهای داخلی شرکت و نه واسطه گری، استفاده از پیچ و رولپلاک درجه یک و متناسب با وضعیت سنگ نمای ساختمان، دریل  کاری استاندارد و ...  مشخص می شود. به واقع این چیزی است که در پکیج ارائه شده به وسیله تیم کاردک، به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان در سراسر کشور، به مشتریان ارائه می‌شود.

در نهایت خدماتی که به مشتریان ساختمانی از سوی کاردک فروخته می‌شود، باید مطابق با کسب رضایت حداکثری مشتری باشد.

قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما ساختمان در خان زنیان می‌تواند با توجه به وضعیت ساختمان و موقعیت جغرافیایی آن نیز با درصد کمی از یک شهر به شهر دیگر (در صورت تشابه میزان پیچ و رولپلاک)،  متفاوت باشد. این موضوع به سختی کار و شرایط کار، مربوط بوده و درصد زیادی از قیمت پایه را به خود اختصاص نمی‌دهد.

دقت داشته باشید که قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کوار به صورت موردی، مثلا به این شکل که مشتری نیازمند محکم سازی تنها چند سنگ از کل نمای ساختمان خود باشد، تابعی از یک فرمول مجزا خواهد بود. به این ترتیب معمولا قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در ده بید به صورت پروژه‌ای و نه بر حسب تعداد پیچ و رولپلاک محاسبه خواهد شد.

تصویر: قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کوار و تمام شهرهای شیراز، بسته به تعداد و سختی کار، تعیین خواهد شد.

پیچ و رولپلاک سرامیک نما در شیراز

از آن جایی که سرامیک دارای ظرافت به مراتب بیشتری نسبت به سنگ نما است، در پیچ و رولپلاک سرامیک نما در باب انار / خفر از الگوی متفاوتی استفاده می‌شود. برای پیچ و رولپلاک سرامیک نما در بوانات باید حتما از واشر استفاده شود. به این ترتیب که واشر و پیچ در تنه سرامیک وارد شده و موجب نگهداری و استحکام پیچ و رولپلاک سرامیک نما در شیراز و ... خواهد شد.

استفاده از سرامیک در نمای ساختمان، زیبایی خاص خود را داشته و تنها لازم است که با پیچ و رولپلاک سرامیک نما ساختمان، عملیات محکم‌سازی آن نیز به شکلی قابل توجه انجام شود. در صورت پیچ و رولپلاک سرامیک نما در خرامه و شهرهای اطراف، علی رغم زلزله خیز بودن، هیچ مشکلی در زلزله های معمولی بابت ریزش سرامیک نمای ساختمان به وجود نخواهد آمد.

لازم به توضیح است که با توجه به ظریف‌تر و سخت‌تر بودن محکم کاری و مقاوم سازی سرامیک در نمای ساختمان، قیمت پیچ و رولپلاک سرامیک نما ساختمان، مقداری بیش از آن چیزی خواهد بود که در پیچ و رولپلاک نما ساختمان در خنج می‌توان داشت. به علاوه در پیچ و رولپلاک سرامیک نما در سیاخ دارنگون به استفاده از واشر نیز طبق گفته‌های قبلی نیاز خواهد بود و این خود جمع قیمت به اتمام رساندن پروژه را کمی بالاتر می‌برد.

به هر ترتیب توجه داشته باشید که تیم مجری نصب یا محکم‌سازی سرامیک در نمای ساختمان، حتما از واشر برای انجام این کار استفاده کند. در صورتی که به هر دلیلی واشر کنار گذاشته شود، استحکام نمای ساختمان زیر سوال رفته و در ضمن امکان تخریب و خرد شدن سرامیک‌های کار گذاشته شده در نمای ساختمان بسیار بالا خواهد بود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در استان فارس

علل زیادی به تمایل انجام پروژه‌های پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در شیراز، منجر شده است. نصب داربست در شیراز به نسبت کارکرد و مدت زمان مورد نیاز آن، بالاتر از چیزی تعیین شده که بتواند انجام یک پروژه ترمیم نمای ساختمان را مقرون به صرفه سازد. از این جهت در ابتدای کار مشتری‌ها در مواجه با قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در کازرون یا شهرهایی مشابه آن، یک پس زدگی بابت انجام پروژه داشتند.

این مورد و نفس بهبود کیفیت کار با استفاده از طناب، باعث شد تا شرکت‌های تخصصی در این حوزه و همین طور شستشوی نمای ساختمان، حرکتی به سمت حذف داربست و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست را در دستور کار خود قرار دهند. به این ترتیب نیروهای مجری کار، با طناب و اتصال از طریق آن، بر بدنه نمای ساختمان سوار شده و از آن جایی که دیگر نیاز به دقت بابت حرکت روی داربست ندارند، با سرعت بالاتر و کیفیت بهینه‌تری، به اجرای کار می‌پردازند.

پروژه‌های پیشین اجرا شده پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست در اردکان یا صفاشهر و غیره، حاکی از رضایت کامل مشتری بوده و یک حرکت رو به جلو در حذف داربست و استفاده از طناب، محسوب می‌شوند.

به این شکل به موازات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست و با استفاده از طناب، امکان ترمیم بند کشی سنگ‌ها نیز وجود دارد و به نوعی می‌توان کلیه امور مربوط به تکمیل و ترمیم نمای ساختمان‌ها را به انجام رساند. در عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در سوریان شیراز، بسیاری از ساختمان‌ها دچار ضعف بندکشی بودند که حین انجام محکم کاری سنگ نما، ترمیم آن‌ها نیز صورت گرفت.

کاردک واسطه نیست، بلکه ارائه دهنده مستقیم انواع خدمات ساختمانی بوده و این چیزی است که مدت‌ها کمبود آن در طرح‌های تکمیلی ساختمانی کشور، احساس می‌شد.

کاردک خدمات ساختمانی را در سراسر ایران عزیز ارائه می‌کند و تمام سعی خود را دارد بهترین خدمات را ارائه دهد تا رضایت حداکثری کارفرما را بدست آورد.

شاید بسیار کلیشه ای باشد اما بدانید رضایت قلبی شما موجب پایداری ما است.

گوشه‌ای از خدمات کاردک در سراسر ایران عبارت است از:

 • کار در ارتفاع: شامل پیچ و رولپلاک نما، نماشویی و ...
 • کفسابی
 • بازسازی نما
 • داربست
 • بنایی: شامل گچ‌کاری، سیمانکاری، کاشی کاری
 • نقاشی: شامل نقاشی نما، نقاشی ساختمان، درب و پنجره

ما مسئولیت انجام پروژه را می‌پذیریم و هزینه انجام پروژه به صورت توافق بین کارفرما و کاردک خواهد بود.

امکان دریافت تخفیف به صورت حضوری پس از بازدید پروژه میسر است، چون باور داریم روابط انسانی و رضایت هر دو طرف، نقش بسزایی در ارائه درست خدمات ما خواهد داشت.

تمام پرسنلی که به پروژه‌ها ارسال می‌شوند از قبل بیمه شده‌اند و خیال کارفرما از این بابت راحت خواهد بود.

اگر از استارت آپ‌های واسطه خدمات خسته شده‌اید، کاردک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تصویر: کاردک به عنوان مجری مستقیم طرح‌های نمای ساختمانی، پس از بازدید پروژه، تعیین قیمت و شرایط انجام کار را انجام خواهد داد.

سخن پایانی

برای سفارش و استعلام قیمت پیچ و رولپلاک نما در شیراز و حومه، می‌توانید با تیم کاردک تماس گرفته و مراحل اجرای کار خود را با کیفیت و تخصص بالا، به ما بسپارید. به یاد داشته باشید که با توجه به قیمت بالای مسکن در زمان حاضر و احتمالا آینده پیش رو، ترمیم نمای ساختمان‌ها و نوسازی آن‌ها، اهمیت بسیاری پیدا کرده و به نوعی حفظ سرمایه به شمار می‌رود.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط