IMG-LOGO

پیچ و رولپلاک نما در کرج و تمام شهر های استان البرز

این سرویس در تمام شهر های اطراف نیز قابل ارائه است.

برای قیمت دقیق نیاز است که پروژه از نزدیک بازدید شود با این حال برای دریافت پاسخ سوالات خود می توانید تماس بگیرید و یا روند قیمت گذاری را بخوانید.
حتما در ادامه صفحه توضیحات سرویس را بخوانید

SKU: JAK-01 دسته بندی: نظافتی

کاردک ارائه دهنده تضمینی خدمات پیچ و رولپلاک نما در کرج و تمام شهر ها استان البرز با کادری مجرب می باشد.

کاردک مجری هدمات پیچ و رولپلاک نما در کل استان البرز است. شما از هر شهری که با ما تماس حاصل کرده اید مطمئن خدمات ما در شهر شما قابل ارائه است.

تیم پیچ و رولپلاک نما کاردک از اکیپ های حرفه ای و کارکشته تشکیل شده است. با خیالی راحت همین حالا با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 09058473491

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج در پی ضرورت‌های مختلف چون ترمیم نما، محکم کاری سنگ نما، جلوگیری از حوادث و مانند آن‌ها انجام می‌گیرد. قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان تابع عوامل مختلفی است و هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج را می‌توانید از کاردک، مجری طرح‌های ساختمانی استعلام نمایید.

لازم به ذکر است که انجام این کار، نیازمند تبحر کافی بوده و باید حتما توسط تیم‌های متخصص و دارای دانش و تجربه لازم صورت بگیرد. در ادامه برای آشنایی بیشتر با پیچ و رولپلاک نما با ما همراه باشید.

پیچ و رولپلاک نما چیست؟

پیچ و رولپلاک نما به زبانی ساده همان سوراخ کردن نما و کار گذاشن پیچ و رولپلاک داخل آن است.

برای انجام این کار لازم است که ابتدا سنگ یا هر پوشش دیگری که روی نمای ساختمان است، به وسیله دریل هیلتی سوراخ شده و سپس رولپلاک داخل آن گذاشته و پس از آن پیچ را تعبیه کرد.

البته پس از کار گذاشتن پیچ داخل دیوار نیز باید به وسیله دریل پیچ گوشتی آن را کاملا سفت کرد تا به هیچ وجه از جای خود تکان نخورد.

دریل هیلتی: دریل هیلتی مخصوص سوراخ کردن دیوار بوده و گیربکس چکشی قوی‌تری نسبت به دریل‌های معمولی دارد. لازم به ذکر است که مته‌های دریل هیلتی مخصوص به آن بوده و قدرت عمل بالاتری در سوراخ کردن سطوح دارند.

تصویر: برای پیچ و رولپلاک نما باید از ابزار مخصوص و تیم حرفه ای استفاده شده و پس از مطالعه و بررسی بنا، مراحل آن به انجام برسد.

نحوه پیچ و رولپلاک نما

مراحل و نحوه پیچ و رولپلاک نما به صورت گام به گام  و ساده، به شرح زیر است:

ابتدا باید محل‌های لازم برای انجام پیچ و رولپلاک را مشخص کرد.

سپس به کمک دریل هیلتی محل را به اندازه مناسب به لحاظ قطر و عمق سوراخ کرد. دقت داشته باشید که انتخاب مته در این مرحله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

در صورتی که مته را به درستی انتخاب نکرده و قطر یا عمق سوراخ کم یا زیاد باشد، اجرای پیچ و رولپلاک با شکست روبرو خواهد شد.

اگر رولپلاک در جای خود به راحتی وارد شود، این اتصال ناموفق بوده و به یک تکان یا بر اثر گذشت زمان از جای خود سست شده و خارج خواهد شد. بنابراین انتخاب مته درست از اهمیت زیادی برخوردار است.

(همیشه لازم است که مته سایز کمتری نسبت به رولپلاک داشته باشد تا رولپلاک با فشار وارد سوراخ دیوار شود و معمولا برای وارد کردن رولپلاک، از چکش استفاده می شود. به این ترتیب اطمینان می‌یابیم که پایه‌های اتصال، کاملا قوی و محکم شده‌اند.)

دقت داشته باشید که نباید از مته آهن برای دیوار استفاده کرد. سنگ مته مخصوص به خود دارد و همین طور گرانیت نیز مته مخصوص به خود را خواهد داشت.

رولپلاک دارای دو پره در کناره‌های خود است که وقتی پیچ داخل آن می‌شود، مانع از چرخش آن خواهد شد. فشار پیچ باعث خواهد شد که ته رولپلاک باز شده و با باز شدن این قسمت، اتصال محکم خواهد شد. پس از آن با توجه به جنس دیوار و رولپلاک، استحکام به حد کافی برقرار است.

(برای وارد کردن پیچ داخل رولپلاک به هیچ وجه نباید از چکش استفاده شود و متاسفانه همچنان برخی از مجریان طرح، برای سهولت انجام کار خود از چکش کاری در این مرحله استفاده می‌کنند. حتما باید بستن پیچ داخل رولپلاک به وسیله دریل انجام پذیرد!)

تصویر: نحوه پیچ و رولپلاک نما با توجه به جنس مصالح زیر سنگ و نوع سنگ انتخابی و با استفاده از دریل هیلتی و پیچ و رولپلاک مخصوص سنگ انجام خواهد شد.

پیچ و رولپلاک نما در کرج

برای انجام پیچ و رولپلاک نما در کرج باید به سراغ مجری طرح‌های نمای ساختمانی کارآمد رفته و انجام آن را به دست متخصصانی بسپارید که به خوبی بر اصول نماکاری مدرن و مبتنی بر دانش، آگاه هستند.

لازم به ذکر است که انجام این کار در کرج، نیازمند در نظر گرفتن شرایط آب و هوای است. بادهایی که در مناطق مختلف کرج وزیده و در نظر گرفتن ساختمان‌های مجاور، همین طور میزان بارش و شدت تابش نور خورشید از عوامل مهمی هستند که برای پیچ و رولپلاک نما در کرج باید به آن‌ها توجه شود. قطعا متخصصین این حوزه پیش از شروع به اجرای پیچ و رولپلاک نما در کرج و یا شهرهایی مشابه آن، به این موارد توجه خواهند داشت.

حتی این مورد در مناطق مختلف کرج، می‌تواند کمی متفاوت باشد و در تعداد پیچ و رولپلاک، جنس آن‌ها و فواصلی که برای تعبیه پیچ و رولپلاک در نظر گرفته می‌شود، تاثیرگذار گردد.

مجری پیچ و رولپلاک نما در کرج

کاردک به عنوان مجری پیچ و رولپلاک نما در کرج بهترین شکل از اجرای این طرح را به روش‌های گوناگون ارائه داده و پس از مطالعه و بررسی وضعیت بنا، الگوی پیشنهادی خود را به مشتری ارائه خواهد داد.

دقت داشته باشید که اندازه گیری صحیح، تشخیص استحکام فعلی نمای ساختمان و ضرورت‌های لازم برای قوی کردن سطح و سپس اجرای طرح، اهمیت زیادی دارد و حتما باید این کار به دست متخصصانی سپرده شود که همه چیز را به شکل اصولی پیش ببرند.

در صورتی که مجری پیچ و رولپلاک نما در کرج تنها به انجام پیچ و رولپلاک پرداخته و بررسی قبلی نسبت به سطح اولیه نداشته باشد، احتمال ضعیف شدن کار پس از گذشت چند ماه، وجود دارد و این هزینه دوباره برای مشتری ایجاد خواهد کرد.

تصویر: مجری پیچ  رولپلاک نما در کرج پیش از اجرای کار، اندازه گیری و مطالعه بنا را به درستی انجام داده و مصالح مورد نیاز را توصیه خواهد کرد.

قیمت پیچ و رولپلاک نما در کرج

قیمت پیچ و رولپلاک نما در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد. بخشی از این عوامل به وسایلی است که در انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج مورد استفاده قرار می‌گیرد و بخشی دیگر دستمزد کارشناسانی است که انجام آن را برعهده می‌گیرند.

بدیهی است که هر چه کیفیت وسایل به کار رفته چون پیچ و رولپلاک بالاتر باشد، کیفیت انجام کار و دوام آن نیز بالاتر خواهد بود. از آن جایی که رولپلاک ابزاری پلاستیکی است، حتما باید از جنسی کاملا مرغوب و قوی‌ترین پلاستیک انتخاب شود.

در غیر این صورت هر آن قدر هم که کار قوی و به شکلی حرفه‌ای انجام پذیرد، نتیجه آن قدرها مطمئن نخواهد بود. از این روی توصیه می‌کنیم که به هیچ وجه در تامین لوازم لازم برای اجرای کار، به دنبال کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی نامعقول نباشید.

بهتر است در این حوزه نیز گوش به توصیه‌های مجری پیچ و رولپلاک نما در کرج داده و نوع پیچ و رولپلاکی که این متخصصان پیشنهاد می‌کنند را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که شرایط آب و هوایی، نوع ساختمان، ارتفاع آن، قدمت و سن بنا، جنس سنگ و غیره در این انتخاب کاملا تاثیرگذار خواهد بود.

از سویی دیگر دستمزد مجری طرح نیز جای خود دارد. ممکن است شما با سپردن کار به دست شخص یا اشخاصی که تجربه عملی این کار را دارند، هزینه کمتری پرداخت کنید؛ اما همان طور که می‌دانید صفر تا 100 پروژه‌های ساختمانی به جز تجربه، نیازمند دانش و علم مربوط به این حوزه است.

ساختمان سازی امروز شکل متفاوتی به خود گرفته و مقاوم سازی و ماندگاری هر اجرایی، تنها از طریق تخصص و دانش پیش برده می شود. از این جهت پرداخت هزینه به شرک‌های دارای تخصص‌های لازم در ترکیب با تجربه، می‌تواند نتیجه به مراتب ارزند‌تری برای شما به همراه داشته باشد.

کاردک به عنوان مجری طرح‌های نمای ساختمان، این افتخار را دارد که در تیم خود تجربه را با دانش آمیخته و مجریان طرح را مجهز به هر دوی این فاکتورها برای انجام سفارش مشتری آماده سازد.

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با توجه به تعداد پیچ و رولپلاک مورد استفاده و نوع آن‌ها، تعیین می‌شود. پیچ گالوانیزه و انواع دیگر پیچ‌ها، قیمت‌های مخصوص به خود را دارند که با توجه به سایز پیچ و ... خواهند بود.

بدیهی است که پیش از شروع اجرای طرح قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به مشتری ارائه شده و وی می‌توان در خصوص آن تصمیم‌گیری داشته باشد.

تصویر: قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بسته به نوع پیچ و نوع رولپلاک تعیین شده و تعداد در نهایت، هزینه کلی را رقم خواهد زد.

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان نیز بسته به سنگ و خود پیچ و رولپلاک مشخص خواهد شد. معمولا در ساختمان‌های کرج که بیش از 15 تا 20 سال سن دارند، با ریزش سنگ‌ها روبرو هستیم و برای نصب مجدد سنگ‌ها باید از پیچ و رولپلاک استفاده شود.

در این شرایط قیمت پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان را باید از بهترین نوع انتخاب کرده و تسلیم قیمت بالاتر شویم.

در غیر این صورت باز ظرف مدت چند سال با ریزش مجدد سنگ‌ها در پی شل شدن و از دست رفتن استحکام پیچ و رولپلاک روبرو خواهیم شد. به ویژه در ساختمان‌های بلند که تابش نور مستقیم خورشید یا بارش‌های پی در پی را دارند، نبود جنس قوی در رولپلاک‌ها، باعث می‌شود که پوسیدگی به سرعت بیشتری اتفاق افتاده و اتصال در جای خود شل شده و رفته رفته با ریزش سنگ‌ها و یا حداقل لق شدن آن‌ها روبرو باشیم. درست به همین دلیل است که همیشه می‌گوییم ابتدا باید ساختمان به خوبی توسط متخصصین مطالعه و بررسی شده و فواصل به کار بردن پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و نیز جنس آن‌ها، بسته به شرایط تعیین شود.

هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج

هزینه پیچ و رولپلاک نما در کرج باید با در نظر گرفتن تعداد پیچ و رولپلاک تعیین شود. گاهی اوقات مشتری برای کاهش هزینه، به دنبال کاستن از تعداد پیچ و رولپلاک است.

بدیهی است که در این صورت ضمن کاهش هزینه خرید پیچ و رولپلاک، دستمزد مجری کار نیز کمتر می‌شود. اما در نظر داشته باشید که با کاهش غیراصولی تعداد پیچ و رولپلاک به کار رفته در نمای ساختمان، در اصل زمینه‌ساز عدم استحکام و دوام نمای جدید خواهید شد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج می‌تواند در انواع مختلف باشد. شما ممکن است توصیه به استفاده از رولپلاک پروانه‌ای شوید.

رولپلاک‌های پروانه‌ای برای استفاده در نمای پشت رابیتس مناسب هستند. اما اگر مصالح به کار رفته در پشت سنگ‌های نما، ضعیف‌تر باشند، باید از رولپلاک‌های فیشر استفاده شود. در شرایطی نیز سنگ‌های مورد نظر برای نصب روی نما، به اندازه‌ای بزرگ و دارای وزن بیشتر هستند که نمی‌توان با اطمینان خاطر تنها از پیچ و رولپلاک برای آن‌ها استفاده کرد.

در این شرایط لازم است که در کنار پیچ و روپلاک سنگ نما در کرج از انکربولته نیز بهره برد. به این ترتیب محکم سازی لازم به وجود آمده و نگرانی از بابت شل شدن سنگ نخواهیم داشت.

در بخش انتخاب پیچ نیز معمولا پیچ‌های گالوانیزه پیشنهاد می‌شوند که ضد زنگ بوده و استحکام کافی دارند. برخی نیز پیچ‌های استیل را ترجیح می‌دهند، اما این باید حتما با بررسی وضعیت زیر سنگ و نوع و وزن سنگی که قرار است روی نما متصل شود، تصمیم‌گیری شود.

تصویر: پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج باید به وسیله تیم های تخصصی اجرا شود تا طول عمر کافی و زیبایی قابل توجه را به وجود بیاورد.

پیچ و رولپلاک نما کرج

برای پیچ و رولپلاک نما کرج باید از ابزار تخصصی این کار استفاده شود. همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم دریل مخصوص هیلتی به کار برده شده و مته‌ها نیز باید دو الماسه یا چهار الماسه باشند.

در غیر این صورت به راحتی امکان ضعیف شدن کار وجود دارد و نصب سنگ‌ها و پیچ و رولپلاک نما کرج طول عمر کوتاهی خواهد داشت. همان قدر که در انتخاب پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج دقت و وسواس به خرج داده می‌شود، در انتخاب مته‌ها و شکل سوراخ کاری برای پیچ و رولپلاک نما کرج نیز باید دقیق بود.

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج را می‌توان به وسیله نصب داربست یا با طناب انجام داد. نصب داربست روشی قدیمی‌تر است که هنوز به وسیله برخی از تیم‌های اجرا توصیه می‌شود، اما اگر به سراغ تیم‌های حرفه‌ای و به روز بروید، با حذف نصب داربست، ضمن اجرای سریع‌تر طرح پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج و سایر شهرها، هزینه‌های شما را نیز کاهش می‌دهند.

پیچ و رولپلاک سنگ در کرج

پیچ و رولپلاک سنگ در کرج در شرایطی که سنگ‌ها دچار ریزش شده یا برخی از آن‌ها تخریب شده باشند، کاربرد خواهد داشت.

پیچ و رولپلاک سنگ در کرج را می‌توان در هر زمانی از سال انجام داد و از آن جایی که تیم کاردک بدون استفاده از داربست و با استفاده از طناب این کار را انجام می‌دهد، منع شرایط آب و هوایی نداریم. تنها یک استثنا وجود دارد و آن هم در زمانی که بارش برف یا باران وجود داشته باشد، امکان پیچ و رولپلاک سنگ در کرج وجود ندارد و باید عملیات اجرایی تا پایان پذیرفتن بارش، متوقف شود.

به علاوه در نظر داشته باشید که برای پیچ و رولپلاک سنگ در کرج باید حتما از مته مناسب دریل استفاده شود.

مته‌های کهنه یا معیوب، باعث تخریب سنگ و آسیب رسیدن به آن شده و ضمن کاهش استحکام آن، از زیبایی سنگ بکاهد. از سویی دیگر هرگز نباید از مته کاملا تازه استفاده کرد، زیرا این مته‌ها برندگی بسیار بالایی داشته و ریسک آسیب رسیدن به سنگ را به شدت بالا می‌برند. البته هر دوی این زاویه‌ها در صورتی که فرد مجری از تبحر بسیار بالایی برخوردار باشد، قابل پوشش دادن خواهند بود.

یک نکته: تیم کاردک در زمان پیچ و رولپلاک سنگ در کرج و رفع نواقص نما، حتما به بند کشی توجه داشته و هر گونه نقص در این خصوص را حین انجام کار جبران می‌سازند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج می‌تواند به عنوان یک روش جایگزین استفاده از داربست مطرح باشد به این ترتیب کار با سهولت بیشتری در بخش اجرا همراه شده و هزینه و زمان نصب داربست را حذف خواهید کرد.

البته انجام پیج و رولپلاک نما با طناب در کرج حتما باید با جنس طناب کاملا حرفه‌ای همراه بوده و توسط تیمی به غایت حرفه‌ای انجام شود. در غیر این صورت باید انتظار فاجعه را به جای اجرای طرح داشت.

در این خصوص استانداردهایی وجود دارد که توسط شرکت‌های مجری طرح رعایت شده و احتمالا افراد متفرقه یا سودجو نسبت به آن ها با سهل انگاری و بی‌اعتنایی برخورد می‌کنند.

صرفه جویی هزینه در پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج

اگر به دنبال کاهش مخارج خود بابت پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج هستید، می‌توانید صرفه جویی هزینه در پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج را انجام دهید. با جستجوی یک تیم حرفه‌ای که قادر به استفاده از طناب به جای  داربست بوده و در این حین کیفیت کار را نیز حفظ نماید، به کاهش هزینه‌های شما منجر خواهد شد. همان طور که می‌دانید نصب و جمع آوری داربست و نیز تعداد روزهای برپا بوده آن هزینه بردار بوده و حذف این مورد می‌تواند به کاهش هزینه‌های شما منجر شود.

تصویر: صرفه جویی هزینه در پیچ و رولپلاک نما با طناب در کرج یکی از روش های عالی برای بالا بردن کیفیت کا و کاهش مخارج لازم است.

پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در کرج

متاسفانه همچنان بیشتر افراد در این تصور هستند که برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج باید از داربست استفاده شود. در حالی که به هیچ وجه این طور نیست و شما می‌توانید از امکان پیچ و رولپلاک نما بدون داربست در کرج استفاده کرده و از مصائب داربست زدن و مشکلات ناشی از آن، خلاص شوید. این کار البته باید حتما توسط نیروهای کاملا حرفه‌ای و مجرب انجام شود تا خطرات ناشی از آن، به صفر برسد.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید با لحاظ کردن مصالح به کار رفته ابتدایی صورت بگیرد. پس از آن کارشناس، نوع سنگ انتخابی، قطر و ابعاد آن را بررسی کرده و الگوی کار را طراحی می‌کند.

همین طور بسته به این که نمای فعلی سفت باشد، لق شده و یا ریزشی دیده شود، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان متغیر خواهد بود. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با ترتیب دادن به تعداد پیچ و رولپلاک و فواصل آن‌ها همراه خواهد بود.

تعداد پیچ و رولپلاک تابعی از قطر و ابعاد سنگ‌ها و نیز میزان استحکام مصالح به کار رفته در زیر خواهد بود. در صورتی بزرگ بودن سنگ‌ها و یا سنگین بودن آن‌ها، باید از تعداد بیشتری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده شود.

نصب سنگ نمای ساختمان در کرج

برای نصب سنگ نمای ساختمان در کرج باید پیچ و رولپلاک به خوبی محکم شده و حتما بندکشی نیز صورت بگیرد. انتخاب سنگ نما نیز باید اصولی بوده و سنگی مناسب با ساختار زیرین آن تهیه شود. خرید سنگ نما بدون مطالعه، باعث می‌شود که حرفه‌ای‌ترین شکل نصب نیز مختل شده و طول عمر بقای سنگ‌ها روی نمای ساختمان، کاهش یابد.

برای خرید و نصب سنگ نمای ساختمان در کرج باید نوع ساختمان، شرایط جغرافیایی و آب و هوایی و نیز سن بنای ساختمان را مورد توجه قرار داد. در این خصوص می‌توانید از مشاوره گروه تخصصی کاردک کمک گرفته و انتخابی دقیق و اصولی داشته باشید.

تصویر: برای نصب سنگ نمای ساختمان در کرج لازم است که از مصالح مرغوب و به ویژه پیچ و رولپلاک های متناسب با ابعاد و وزن سنگ، استفاده شود.

سخن پایانی

پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج نیازمند طی مراحل کاملا تخصصی است و توصیه می‌شود که حتما انجام آن را به دست یک تیم حرفه‌ای و متخصص بسپارید. تیم کاردک ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نما در اقصی نقاط کشور، انجام پروژه‌های ترمیم نما، نصب سنگ و غیره را به صورت حرفه‌ای برعهده می‌گیرد.

AVATAR
کاردک

سوال، نظر و یا انتقادی برای این سرویس دارید با ما در میان بگذارید، کاردک به همه نظر ها پاسخ خواهد داد.

افزودن نقد و بررسی

آدرس ایمیل شما برای هیچ کس نمایش داده نمی شود .

امتیاز شما

سرویس های مرتبط